Obaranje/podizanje sistema

Član
Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruka
1
Treba mi pomoc.Hocu da oborim i podignem sistem.Prvo u biosu namestim da prvo ide CD ROM pa hard disck,i kad dodje do Pres any key to boot from CD tastatura odjednom prestane da radi.Probao sam sa vise tastatura znaci verovatno nije problem u tome.
 
Učlanjen(a)
01.11.2010
Poruka
27
radi li se o usb tipkovnici ?
kad si u windowsu on nju poznaje, ali bios je po defaultu namjesten na stariji tip tipkovnica.
imas negdje u bios nesto tipa Usb legacy boot. neznam kakav ti je bios da kazem gdje tocno.
pretrazi sve u njemu i vidit ces nesto za Usb, to postavi na enable i raditi ce
ovako mozes samo s tipkovnicom koja nije na usb
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.12.2010
Poruka
1
nije probao sam vise Cd-ova

probao sam i sa USB i sa obicnom tastaturom
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Onda nije do tastature, sad bi trebao da ga pregledaš jer (sad ću ti nabrojati nekoliko mogučnosti koje sam doživljavao) može biti prašina na hladnjaku ventilatora (manja mogučnost) hard disk (malo veća mogučnost) ili matična ploča !? Znam da češ reći da sam skoro sve nabrojao ali takvi su simptomi i mogu ukazivati na bilo što od nabrojanog!!!!!!
 
Učlanjen(a)
14.05.2011
Poruka
2
Kopirao sam sa cd-a koji provereno radi windows xp na hard, i narezao sam, ali nece da mi botuje sa njega... Do cega to moze da bude??
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Nisi nam napisao rešenje za tastaturu ili šta je već bilo u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
uzmi svoj hdd i ubaci u neciji drugi, pitaj prijatelja da oboris svoj sistem kod njega, pa tamo probaj rijesiti problem, ako se isto bude desavalo onda znas da ti je hdd ostecen
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Treba mi pomoc.Hocu da oborim i podignem sistem.Prvo u biosu namestim da prvo ide CD ROM pa hard disck,i kad dodje do Pres any key to boot from CD tastatura odjednom prestane da radi.Probao sam sa vise tastatura znaci verovatno nije problem u tome.[/QUOTE

Pojavi li ti se neka poruka na plavom zaslonu ili šta se točno desi.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top