O čemu muškarci misle kad ne misle o seksu?

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
O čemu muškarci misle kad ne misle o seksu?





Izvor: Beta I.K. | 05. 03. 2011. - 21:24h

LONDON - Odgovor na pitanje šta osim seksa zaokuplja misli muškarca je - ništa! Bar se tako može zaključiti na osnovu knjige nazvane “O čemu misli svaki muškarac osim o seksu”, autora Šeridana Simova (39).
37478_par-u-krevetu01-blic-_f.jpg

Muškarci misle samo na seks, zaključak je autora knjige


Knjiga je postala bestseler u Velikoj Britaniji, a ono što je zanimljivo u vezi sa njom jeste to da je potpuno prazna.

Uprkos tome što ima 200 stranica na kojima nije ništa ispisano, knjiga je na listi sajta “Amazona” prodavanija od “Harija Potera i reda Finiksa”, najnovijeg dela serijala o čarobnjaku, autorke Džoane Rouling i “Da Vinčijevog koda”, Dena Brauna.

“Kada je knjiga izdata nisam ni zamišljao da bi mogla biti prodavanija od Harija Potera. Ali ako britanski studenti misle da je moja knjiga magična, ko sam ja da im protivrečim”, izjavio je Simov.


Nakon što je jedan student univerziteta u Notingemu kupio knjigu svom kolegi kako bi se našalio sa njim, ubrzo su i drugi studenti počeli masovno da kupuju knjigu i da je koriste umesto svesaka.


“Nisam predvideo da će knjigu koristiti studenti da bi u nju beležili lekcije. Na neki način su dokazali da grešim. Ali pitam se koliko njih će se vratiti razmišljanju o seksu kada završe sa lekcijom. Mogao bih da se kladim da je odgovor na to pitanje 100 odsto studenata. Posle mnogo godina istraživanja konačno sam otkrio da muškarci ne misle apsolutno ni očemu osim o seksu. To je bio šokantan zaključak i znao sam da moram da obavestim svet o svom otkriću”, ispričao je Simov za britanske medije.


On je za kraj rekao da će se sada baviti istraživanjem o čemu žene misle osim o seksu i nada se da će uskoro objaviti i to otkriće.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Prazna knjiga o seksu postala bestseler

Prazna knjiga o seksu postala bestseler

prazna-knjiga-o-seksu.jpg


Kada je Šeridan Simov objavio knjigu od 200 stranica, u kojoj ne piše baš ništa osim naslova, nije mogao ni da pretpostavi da će postati bestseler!

Naslov knjige je „Na šta svaki muškarac misli kada ne misli na seks“ i isprva je namenjena da bude prodavana kao šala ili suvenir.

Ubrzo, studenti su počeli da je koriste kao svesku i prodaja je prevazišla svaka očekivanja.

„Na neki način, svi mi dokazuju suprotno od onoga što „piše“ u knjizi. Studenti je pune raznim sadržajima, ali pitam se koliko njih se vrati na razmišljanje o seksu kada se završe predavanja i prestanu da hvataju beleške. Kladim se da je u pitanju 100% njih,“ priča autor knjige.

Šeridan Simov kaže da je knjiga nastala iz njegovog šokantnog i razočarajućeg zaključka da muškarci ne misle ni na šta drugo osim na seks, pa je odlučio da svoja saznanja podeli sa drugima. „Drago mi je da se moja knjoga bolje prodaje od mnogih akademskih radova. Nameravam da razvijem svoje istraživanje i da dobijem doktorat na univerzitetu života, a sledeći poduhvat mi je da napišem knjigu o tome na šta žene sve misle osim seksa,“ rekao je Simov, a penosi „Daily Mail“.

SrbijaNet
 
Natrag
Top