NX6200 AX MSI G-FORCE 256Mb da li moze ova graficka na intel brookdale i 845 maticnu

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
12
NX6200 AX MSI G-FORCE 256Mb da li moze ova graficka na intel brookdale i 845 maticnusmile3smile3smile3
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Moze ta grafa na taj chipset, s tim sto neces imati potpuno iskoriscenje te grafe na tom chipsetu iz razloga sto pdrzava samo 4x akceleraciju grafickih karti, a ova karta ima 4x/8x, ali nema veze, ako je povoljno uzimaj od viska glava ne boli.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
12
Moze ta grafa na taj chipset, s tim sto neces imati potpuno iskoriscenje te grafe na tom chipsetu iz razloga sto pdrzava samo 4x akceleraciju grafickih karti, a ova karta ima 4x/8x, ali nema veze, ako je povoljno uzimaj od viska glava ne boli.

nije nova polovna je vrijedi li 35 e ?? meni ovo treba samo za cs 1.6 online da igram imam neku od 64mb ali fps ide od 10 do 100:( valjda ce mi sa ovom biti bolje:dance2::dance2::dance2:
meni je stari komp ima 185 w napajanje je li to dovoljno :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
To je mnogo para s obzirom da su novije PCI-express karte bolje, jevtinije od nje.
Interfejs je samo 64-bita sto je prevazidjeno, tako da neces imati puno brzu graficku memoriju od te koju sada imas, ali radice brze za 15% sigurno.
Ako ti se isplati da za te malo vece performanse ulazes celih 35 eura, onda uredu.
Uostalom ta masina je stara i ne isplati se ulagati u nju, strpi se i kupi novu masinu koja podrzava nove graficke chip-ove sa PCI-Express interfejsom, koji je dosta brzi i noviji od tog.
na tebi je da odlucis....
 
Natrag
Top