Šta je novo?

Nula postova = NULA reupa (prepoznaće se)

• Začetnik teme Torrent Maniak
  • Datum pokretanja
Torrent Maniak

Torrent Maniak

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
29.020
Niko ne čita ničiji potpis,a neki su se smejali bar mojim,ali kako kaže poslovica,ko se poslednji smeje……...

Imao sam smrtni slučaj u porodici,supruga (druga) je poginula Kanadi još 17 februara,iako u potpisu piše šta piše,postao sam,mada ni to niste zalužili kaubojce,gomila vas (korisnika,da se neko ne oseti prozvan)je redistrovana još od 2010 godine,nemate ni F od filma a samo tražite reup,i to uglavnom kad neki moj link bude izbrisan iz recimo upto naloga.

Kako reko,upao sam westerne,jer sam visio na netu dok je trajala ova nam izolacija,jurcao da kažem po e-upravi,ili već gde da pokojnoj suprugi ugasm račune...….da bi deci ostvario parvo na penzju,završih sve,te idem na poduži odmor…......jedan sam externi,pun domaćih filmova formatizovao,nemam više volje za izašta,sem da sačuvam ćere od ove nam pošasti (na grob joj još nosam otišao,a kad ću I dali ću,zavisi opet od ove nam situacije)

Nisam ljut,a zašro bih na nijednog člana,niti na "članove uprave",ali da mene više pravite budalom nećete,Da je neko pametan,pa da vas banuje,mene su "oterali sa tri foruma,jer sam prepoznao "moje" filmove (nisu moji,jer ih ja nisam snimio,samo pozajmio)………iliti linkove,napisao kao komentar I odmah bio banovan,čak vas je mrzelo da pravite svoj screenshot,nego su isti bili sa logo-om našeg nam foruma,a niste bili banovani,al ajde,lepa reklama za SF...…….

Kaći I Maji sam rekao,odrasle su žene,nek rade šta I kako hoće,vama (a I njima dvema) toplo preporučujem privtne trakere,pa držite seed 48-96 sati...…..na istim sam promenio pasworde,te ako hoće da skinu film saistih,nek se registruju….a I vama isto preporučujem (ponavljam korisnicima,jer se neko ranije prepozao u stafu da sam možda I njega prozvao)

Vraćam se na sajt krajem juna,a od tada menjam politilku skidanja filmova (iskreno,nisam se setio da ima uslov "Hide until number of post",biće minimum 100 posta sa moje strane,pa ako hoćete da skidate iste,kad ja počnem da (re)upam,krenite da postujete nešto,mislim na fimove muziku…...a ne tipa "hvala" ili odličan film (valjda ste za ovo duže vreme,neko od 2012 godine naučili šta su spamovi,a šta "kvalitetni" postovi……..

živi mi i zdravi bili ostali I naravno čuvajte se,blesava su vremena…….....pozdrav od vašeg Manijaka

vragolancica

vragolancica

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
2.212
Starim korisnicima delim upozorenje ako spamuju neku temu...sto ih vise stedis, oni sve gori...Niko da procita pravila..od sad samo tako pa kad budu ispucali sve poene pitace se sto su banovani.

katamaniak

katamaniak

UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
4.148
ćale ode malko van BGD-a,vrće se u nedelju,da glavu odmori,e samo od foruma,pa ćemo onda da krenemo......kako je reko u naslovu,aj pišemo se,javićemo na urednički šta i kako ćemo da ih "kažnjavamo"

sledeće nedelje se vraća izvinjavam.........