Novopečeni muž je svojoj ženi "objasnio" pravila koja će važiti u braku. Njen odgovor...

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Novopečeni muž je svojoj ženi "objasnio" pravila koja će važiti u braku. Njen odgovor ga je ostavio bez teksta

S1qsJw0.jpg


Mlada porodica. Muž prilazi ženi i kaže:

– Draga, sada smo u braku, tako da je vreme da popričamo o pravilima u našoj porodici. Da se ne svađamo bez veze, želim da stavim tačke na „i“: Imam samo tri pravila.

– Pravilo prvo: svaki četvrtak sa drugarima igram FUDBAL. Kiša, sneg, oluja – bilo šta – svejedno je, ja idem na fudbal. Jasno?

– Jasno – odgovori žena.

– Dobro. Drugo pravilo: svaki petak sa prijateljima idem u BAR. To je, takođe, u redu?

– Da, naravno.

– I treće pravilo: loše vreme, zemljotres, rođendan tvoje mame – bez obzira na bilo kakav događaj – svaku subotu sam NA PECANJU. Da li je i to jasno?

– Jasno – odgovara žena.

– Samo to? Ništa više ne želiš da kažeš? Možda imaš neki prigovor? Ili možda i ti imaš svoja pravila?

– Ne, sve je u redu. Što se tiče pravila – imam samo jedno. Svako veče u 10 sati ja imam seks. Da li je moj muž kod kuće ili ne, meni je apsolutno svejedno – kod mene je vreme za – SEKS!

Izvor: Family.rs
 
Natrag
Top