nije dosadno dok je interneta

Član
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
1
Nije dosadno dok je interneta!?jel da?gde god se nadjete svi pricaju o nekakvom FACEBOOk-u,o prodaji preko interneta i td..........
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mnogo veća zabava i druženje su bili pre interneta, sedenje ispred monitora i buljenje u isti i nisu toliko zabavni, čak naprotiv... Ljudi se otuđuju jedni od drugih, usamljeni su, a misle potpuno drugačije...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Totalni apsurd,svi iz odeljenja su na fejsu,druze se,uzivaju.
Zasto bi izlazili iz kuce i druzili se oci u oci.
Pa sad valjda mi koji smo odrasli bez mobilnih i racunara,ne razumemo "danasnju omladinu".Sve je to V.R.Kada razgovaras licem u lice,vidis i intonaciju,gestikulaciju i mnoge druge ....cije,koje ti vise kazu od pukog kuckanja i smajlica. Zar nije bolje naci se u gradu i ispricati ko svet.
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Totalni apsurd,svi iz odeljenja su na fejsu,druze se,uzivaju.
Zasto bi izlazili iz kuce i druzili se oci u oci.
Pa sad valjda mi koji smo odrasli bez mobilnih i racunara,ne razumemo "danasnju omladinu".Sve je to V.R.Kada razgovaras licem u lice,vidis i intonaciju,gestikulaciju i mnoge druge ....cije,koje ti vise kazu od pukog kuckanja i smajlica. Zar nije bolje naci se u gradu i ispricati ko svet.

hahaha skuvaš kafu i uključiš skype :D :yea:

veruj ni ja ne mogu da razumem ove današnje klince...nekad ne da mi je teško da kuckam porukice, nego ne mogu ni da pričam na telefon...volim da vidim ljude :???: da gledam u oči dok pričam ...
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Koliko dobro toliko i lose... meni svejedno ja imam vremena za sve bilo interneta ili ne...
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
7
Danas je mnogo lakše napisati LOL nego iskreno se nasmejati, uključiti ''Busy'' ili ''Away'' nego saslušati nečiji problem, smejati se tuđim slikama nego živeti svoje slike, slike života... I onda kažu -usamljeni smo...ma nije nego... Isključi komp, protegni noge do parkića, odigraj partiju fudbala sa klincima, pridrži vrata starijim komšijama, prošetaj psa (makar komšijskog) i dobićeš makar jednog prijatelja. I nemoj da pitaš da li imaju profil na FB...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Internet je smrt. Toliko degenerisanja omladine na jednom mestu nema nigde.

Ipak, s druge strane, koristan je ....

Reći ću samo ovako - Internet je mač s dve oštrice.
 
Natrag
Top