Ni iz čega - n e š t o !?

Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
20
Kod:
[url=http://www.bonustipovi.com/]Bonus::Tipovi::[/url]
Na toj adresi,možete naći sve ili skoro sve o klađenju i raznim igrama.Dok se nisam malo više angažovao,nisam znao kako se igra ''poker''.Tamo sam naučio.Prijavio se /o svemu ima objašnjenja/....dobio poziv za zčešće na turnirima....i,u zavisnosti od plasmana,može se osvojiti solidna nagrada.Apropo naslovu.Ništa nisam uložio,ispratio turnir do kraja i sada na kontu imam 10.E. koje mogu dalje da ulažem u ''klađenje'' ili da kupim za taj iznos određene žetone za druge prave ige...

Kod:
[url=http://www.playok.com/]PlayOK - Free Online Games (ex Kurnik)[/url]
-ŠAH-i druge igre zabavnog karaktera,sa bodovanjem
Isto u vezi opravdanosti naslova.Na ovoj se adresi ne nudi nikakva novčana nagrada,ali,tu se upoznaju ljudi sa širokog prostora.....stiče se ime,u zavisnosti od uspeha za ''igračkom'' tablom,gde se stiču i gube poeni.
Preporuka...registrujte se pod ''hr'' /hrvatska/ za početak,da bi ste navikli na upotrebu .... jer,videćete da je razlika u prikazu za ''sr'' /Srbija/ i hr.Uvek možete izabrati zastavu pod kojom nastupate.Dobru z a b a v u !!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2011
Poruka
4

Kod:
[URL="http://www.pokerstrategy.com/uOSTGP"]PokerStrategy.com - Online Poker School with free $50 Starting Capital[/URL]

Na ovoj stranici ako se položi kviz veštine u pokeru dobiva se $50 dolara na nekoj od najpoznatijih svetskih soba, po izboru.

Hvala za ovo, bilo je veoma lagano rešit kviz i dobit $50 mada su me tražili dodatnu proveru prije nego su mi uplatili. Uzeo sam $50 za Full Tilt jer mi se čini da je to najpoznatija poker soba i na njoj do sada nisam imao otvoren račun. E sad, ono što me zanima jeste: Koji su uvjeti da ja te novce i dodatne koje zaradim igranjem, izvučem na svoj račun? Piše da moram skupit neke bodove prije isplate. Koliko sam skonto to i nije teško skupit, treba samo odigrat određeni broj partija pokera i pritom ne izgubit novce koje uložiš. Je li netko već imao iskustva s ovim?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.01.2011
Poruka
9
Hvala za ovo, bilo je veoma lagano rešit kviz i dobit $50 mada su me tražili dodatnu proveru prije nego su mi uplatili. Uzeo sam $50 za Full Tilt jer mi se čini da je to najpoznatija poker soba i na njoj do sada nisam imao otvoren račun. E sad, ono što me zanima jeste: Koji su uvjeti da ja te novce i dodatne koje zaradim igranjem, izvučem na svoj račun? Piše da moram skupit neke bodove prije isplate. Koliko sam skonto to i nije teško skupit, treba samo odigrat određeni broj partija pokera i pritom ne izgubit novce koje uložiš. Je li netko već imao iskustva s ovim?

KLIK

Taj bonus putem kviza do sada je iskoristilo verovatno više od 80% svih ljudi iz Srbije koji igraju online poker. To i jest dobra stvar što je on namenjen početnicima tako da ne reskiraju svoje novce kad počinju igrat već da se mogu okušat sa besplatnim novcima, a u pravoj igri nabijenoj adrenalinom.
Uglavnom, problema pri isplati nema nikakvih. Jer radi se o najpoznatijim svetskim poker sobama koje se reklamišu i na tv-u, internetu, organizuju turnire uživo, imaju svoje reprezentacije, timove igrača itd. Njima je u biti u interesu da te navuku da igraš i da ako te novce izgubiš, uplatiš svoje za dalje. A ne moraš izgubit, zar ne?


Još da dodam, ako se odlučiš da uplatiš svoje novce, makar $10, ne moraš da skupljaš bodove, koje ionako nije teško skupit, već možeš odmah napravit isplatu. :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2011
Poruka
4
Momentalno imam 142 dolara na računu, ide mi dobro, to je otprilike 11 000 dinara pa kontam čak da izvadim deo tih novaca van iako ako ih ostavim na računu mogu da igram i veće uloge koji su isplativiji, šta predlažeš?
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2011
Poruka
9
Momentalno imam 142 dolara na računu, ide mi dobro, to je otprilike 11 000 dinara pa kontam čak da izvadim deo tih novaca van iako ako ih ostavim na računu mogu da igram i veće uloge koji su isplativiji, šta predlažeš?

Mislim da ti je bolje da se polako penješ na veće iznose jer ćeš tako kasnije moć da vadiš više para van i to konstantno, redovito, a za igru na većim limitima ti treba malo veća banka. Nastavi s dobrom igrom i kad skupiš preko $500-$1000 (zavisno o limitu na kojem odlučiš da se zadržiš dulje vreme), onda isplati deo novaca na račun.
 
Natrag
Top