Nezeljene reklame na forumu

Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
3
da li neko zna kako da se resim onih oglasa i reklama koje se same pojavljuju na forumu?
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Instaliraj u pretraživač dodatak Adblock Plus.


adblock-plus.png
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
3
moja greska,nisam dovoljno precizirao pitanje.. da li postoji neki nacin da potpuno uklonim te reklame sa svog foruma, kako ne bi smetale posetiocima, ili je to nemoguce i svako mora posebno da instalira taj dodatak kako bi sprecio te reklame ?
 
Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
3
nisam dovoljno precizirao pitanje.. radi se o mom forumu, pa bih hteo da znam da li je moguce blokirati reklame za sve posetioce foruma? posto mi se cini da ovaj program moze samo individualne korisnike da spreci reklame,ukoliko ga instaliraju..
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Preko cega si pravio forum,jer ako si pravio preko nekog online kreatora onda nije moguce da ih blokiras ako si free korisnik...mislim da je jedini nacin da ih blokiras da budes premium korisnik...a ako ti se ne daju pare onda mozes recimo da postavis istaknutu temu(npr. "Preporucujemo" ili "Vazno"...) sa tutorijalom kako instalirati AdBlock...
pozz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
3
pravio sam preko nekog sebian forum kreatora, i da, onlajn je :) znaci ne moze onda,a ? nadao sam se da sam propustio neku opciju :)
izgleda da cu u najboljem slucaju morati da postavim taj tutorijal..
pozdrav,hvala na pomoci..
 
Natrag
Top