Nexus virtual life

Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
1
Nakon mnogobrojnih neprospavanih noci, nakon mnogo ideja, vec godinama se radilo na izradi servera koji ce postaviti standarde RolePlay igre. Pitanje je sta to znaci? RolePlay (simulacija realnog zivota) jeste deo SAMP igrice, koju mozete vrlo lako skinuti free, instalirati i igrati, druziti se sa ljudima sirom bivse Jugoslavije. O instalaciji igrice imate sve detaljno na nasem forumu Instalacija. Server je zaista jedinstven, sa jedinstvenim sistemima. Na nasem serveru mozete biti prljavi, gladni, ljuti, zaljubljeni, srecni i nesrecni. Sve zavisi od vase maste i komunikacije sa ostalim igracima. RolePlay igra jeste gluma realnog zivota. Koji je cilj igrice? Cilj jeste da se kroz odredjene situacije ponasate bas onako kako biste se ponasali u realnom zivotu, i pritom zabavite. Ako bi neko nasrnuo oruzjem na vas, naravno da biste se uplasili, digli ruke u vis i zamolili da ne pucaju. Sve to mozete i ovde. Uz malo maste i kreativnosti mozete stvoriti kvalitetnu igru. Na serveru mozete biti sta god hocete, pocevsi od policajca, preko kriminalca, i dosavsi do mehanicara. Mogucnosti su zaista neogranicene. Jedino sto jos imam da vam porucim jeste da nas posetite, i da se sami uverite u to. Zivite novi zivot, radeci stvari koje mozda nikad niste imali prilike u realnom zivotu, i to samo na Nexus RolePlay serveru. Imamo i teamspeak, pomocu kojeg nam je omogucena laksa komunikacija sa igracima. Ja verujem da sam sve vec rekla, posetite nas i postanite i vi gradjanin Nexus-a.

>> NEXUS ROLEPLAY <<
Forum: SAMP NEXUS ROLEPLAY
Video: Nexus - YouTube
IP servera : 193.192.58.206:7795
TS IP: 46.4.148.156:9988


OCEKUJEMO VAS !
 
Natrag
Top