NEMEZIS - Radoslav Slavnić

Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
1
Evo malo besramne self-promocije.
Posle višegodišnjeg krčkanja i više nego mukotrpne potrage za izdavačem, štamparijom i finansijskim sredstvima, NEMEZIS - inače, tekst koji je bio namenjen za apokaliptični konkurs,a koji nije prošao, što se ispostavilo kao odlična prilika da se doradi i produži - je iz stadijuma elektronskog rukopisa, prešao u ukoričenu, papirnatu varijantu, moj prvi roman. Izdavač je "SRPSKA KNjIGA M" iz Rume, žanr je na granici između fantastike i horora sa uplivima socijalne tematike.

391945_114587031991239_100003198278420_78179_1634818964_n.jpg



Ovo je naslovnica, a na zadnjoj korici pored ostatka ortopana i beogradskog pejzaža, možete naći i deo iz recenzije koju je napisala Mira Švonja.

"Slavnić ovim romanom pokazuje kakvu percepciju ondašnje, ali i sadašnje realnosti ima današnji mladi intelektualni sloj u ovoj zemlji; sloj koji ima šta da kaže o celokupnom viđenju već viđenog, koji ima pravo da, u ime svoje normalne i bolje budućnosti, sve to prezentira starijim generacijama savremenika.
Ovaj roman je vrisak apela da se nigde nikad ovakva istorija ne ponovi, ne bi li joj savremenici ostali normalni, ne bi li imali budućnost."

Za sve dodatne informacije oko preuzimanja, ukoliko sam uspeo nekoga da zainteresujem, obratite mi se ili ovde, ili putem pm-a, ili na coffinannal669@yahoo.com
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
1
Svi zainteresovani će večeras, tokom live uključenja u emisiji "PISB", na Radiju Beograd 202, između 20 i 22h, imati priliku da dobiju nešto više informacija o romanu.
 
Natrag
Top