Nemam posao,nisam lopov a imam pare !!

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Za tvoje se pare raspitivala policija. Spasio sam te u zadnji čas prebacivanjem teme, jer joj je ovdje mjesto.
Ne trebaš ništa brinuti, samo te molim da drugi put otvaraš temu na pravom mjestu.
I što si se stiso. Šalio sam se za policiju.:D:D:D
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.12.2010
Poruka
54
Hahahahhahaa.. veliko hvala i da ne bude zabune nisam se "stiso" jer ženka to ne može :D . Naime, nakon 10 godina radnog staža po privatnim firmama, prekovremenog rada, ne korišćenja godišnjeg odmora (jer to ne postoji) , nikad slobodnog vremena , dođem ja jedan dan u firmu i oteram sve u majčinu ,odem kući , skuvam kafu, sednem na terasu i duboko udahnem ..... najsrećniji trenutak zadnih 5 godina :D .
Međutim, pošto ni u Srbiji ne može da se živi od vazduha , počela sam da pratim blogere (dojave, max bet, insajdere..) , imam i svesku gde uredno vodim svaki dan statistiku za svakog pojedinačno (jer brišu kad promaše) ..ispostavilo se da ih ima jako malo kvalitetnih.
Za početak , preporučujem PORTUGALBET , malo je teži da se prati jer nema u svakoj kladionici u ponudi ono što oni daju ali je plus izvestan . I ne naplaćuju :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
petak: Pas mater i QPR. Propalo 1X, bilo 1:3.

subota: Crna serija se nastavlja. PSV.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top