Šta je novo?

NEMAM(O) VIŠE DOMAĆIH FILMOVA!!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
29.547
Dali ste pismeni (mislim na korisnike) ili se pravide budale,pa kao,aj budala će da nađe film........

Potpisi su jasno napisani u mojim temama kao i temama Katamanijak i maja_jevtic....e sad ako ste nepismeni.....glupi (vređam glupe ljude,brže skapiraju od vas pametnjakovića),jedan je čak pitao koliko da plati za jedan film,a opet drugi.....da mu putem pošte pošaljem narezane,pa je sledio spisak,domaće filmove,

Ja ću životami da odem sa sajta....a vi tražite filmove..........imam svoji privatnih problema,mnogo........a vaše da rešavam nemam namere,Kaća je skidala i kačila sa drugog foruma iste filmove,hteo sam da napišem PP nekom od Admina da je banuju.........nije poštovala dogovor

Ponavljam ko papagaj,ima vas mnogo pa preko deset godina staža,samo tražite,a ič filma niste postali.....kao nemate vremena,ja IMAM...........ali i dve ćerke (10 godina),prošle sam godine izgubio suprugu u saobraćajnoj nesreći....da ne davim oko toga mislim da sam rekao sve......dalje....iste linkove samo COPY PASTE pa na drugi forum

Jedan je primerice napisao da se pasionirani kolekcionar pozorišnih predstava,ja aj postao par.....sve sam našao na drugim trakerima......lenje ste bube,naučili ste da samo tražite,da spamujete,ne možemo da ćistimo sajt od vaših glupih nazovi izjava od recimo "mrtav link",pa verujem čeka obnovu u stilu "brate kad će"........pa do citiranja postova a nema ništa da li link mrtav ili se zahvaljujete..........

a i mi adminustracija smo krivi što sve to dopuštamo,negde bi,kao ja na nebitno kojem forumu dobio dve opomene,pitao u temi kad će obnova.....

PONAVLJAM

N E M A V I Š E D O M A Ć I H F I L M O V A,NEMA

,kaže u potpisu da sam DVA externa formatizovao......opet se ponavljam,vama nije niko kriv što ste nepismeni ili lenji da čitate iste (potpise)....pozdrav od Kaće Manje i mene......postaćemo torrente,ako vam se ne dopada,na privatne trakere pa tražite iste,ili,tamo ima maleni problem mora se seed 60 do 96 sati efektivno,mi nećemo.........pozdrav..........

i nemoj da ste mi obrisali ovu temi (kolegama iz Administracije) ima izbrišem i ono malo linkova što rade.........​

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
29.547
e da sredio sam i domaću muziku (formatizovao sve,oko terabajt)....jedino ostali zarad mene i uspomene na suprugu mi,pozorišne predstave.........njih ću povremeno reupati jer je Bokac,kao i Westerne,otvorio PDF na moju molbu,tako da snalazite se.........

S R E T N O

žele vam Baki,Kaća i Maja​

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.