Šta je novo?

Nema više domaćih filmova

• Začetnik teme Torrent Maniak
  • Datum pokretanja
Torrent Maniak

Torrent Maniak

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
29.021
Dok sam bio u Kanadi,razmišljao sam kako da vas ubedim da neću da upam filmove članovima koji imaju staž,pa deset godaina I više,a nemate na sajtu niti ijedan post,sem "molim reuplad",imate moj potpis,pa ga pročitajte,ako ne kapirate,poginula mi je supruga,formatizovao sam terabajt ipo domaćih filmova,i dole piše šta još……...razmišljao sam jutros da formatizujem I muziku,al ajde…...nešto ttreba I da slušam,

ako mi treba ili želim da odgledam neki film (domaći),imam ih kod druara na kompjuterima,preseliću ga od mene I dgledati…...vama ako se gledaju isti,imate trakere,pa držite seed 96 sati,janeću,imali smo PDF "domaći torenti filmovi",molili smo vas da držite seed,niste hteli,izbačen je iz upotrebe

Sad nalazim gomili mojh upova (ne filmova,fim je vlasništvo onog što je producirao film,snimao……..ne moje vlasništvo) na drugim forumima….gde sam banovan,jer sam Davao sarkastčne izjeva,i ne kajem se ni jedne……..

Sajt napuštam na neodređeno vreme,javiću se mojim kolegama na uredničkom,sad koliko,videću,budite mi pozdravljeni,i šta da vam kažem sretno u poteri za gore nevedim fimovima,a imao sam ih na tebajt ipio externi plus domaće ,serije I filmogrfije Bate živojinovića,ljubiše,Milene,Dragana……...meni je žao ljudi koji s vremena na vreme bace koji film,ali…...nisam vam ja budala više…...pozdrav….

ponavljam ako vam trebaju fimovi,na trakere pa držite seed......aj ćaos

Poslednja izmena:
J

João Reis

Učlanjen(a)
03.05.2020
Poruka
1
Хвала на објављивању. Волим вестерне