Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

НЕКОМПАТИБИЛНОСТ WORDA 2016 СА РАНИЈИМ ВЕРЗИЈАМА

• Začetnik teme Trandafilko
  • Datum pokretanja
T

Trandafilko

Član
Мој пријатељ урадио неки рукопис у Офису 2016.
Кад снимим па отворим код себе на 2007, ужас, спаја речи, растура редове.

Такође када се отвори на десетки.

Раније је било компатибилно, 2003, 2007 а 2016 (псовка је уклоњена). Ни десетка га не прихвата како треба.

Има ли начина да се то реши? Осим, наравно, да човек поново сними, али да провери компатибилност пре снимања...

Док сам био на 2003 имао сам kompatibiliit pak за отварање нових верзија, мада тада нисам знао никога ко има 2016.

Сад покушавах да нађем тај компатибилити пакет за 2007, да отвара 2016 али не нађох. Ако неко има линк...

Poslednja izmena od urednika:
Komsija76

Komsija76

Član
Мој пријатељ урадио неки рукопис у Офису 2016.
Кад снимим па отворим код себе на 2007, ужас, спаја речи, растура редове.

Такође када се отвори на десетки.

Раније је било компатибилно, 2003, 2007 а 2016 (псовка је уклоњена). Ни десетка га не прихвата како треба.

Има ли начина да се то реши? Осим, наравно, да човек поново сними, али да провери компатибилност пре снимања...

Док сам био на 2003 имао сам kompatibiliit pak за отварање нових верзија, мада тада нисам знао никога ко има 2016.

Сад покушавах да нађем тај компатибилити пакет за 2007, да отвара 2016 али не нађох. Ако неко има линк...
A sto ne probas da iskljucis komptability mode pa onda da vidis kako ce da se ponasa!
Takodje mozes probati da documente sa tog novijeg worda otvaras u docx formatu!
Comptability pack mozes skinuti odavde!

Kod:
https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=3

Poslednja izmena:
T

Trandafilko

Član
пробаћу са овим линком.
Рекох да тај Офис 2016 није мој. И том човеку могу рећи како да то поново сними. Али, не могу да то радим сваки пут када добијем нешто у шеснески,