Ne radi mi režim prikaza preko celog ekrana

Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Kada na You Tubu gledam neki spot ili prezentaciju i kliknem na kvadratić za režim prikaza preko celog ekrana dobijem samo potpuno bijeli ekran. Imam Nividia grafičku karticu MX420, skinuo sam za nju drajver instalacija prošla bez problema ali i dalje nema rezultata.
Sa puštanjem filma preko plejera nemam taj problem, koristim Operu i Gugle Hrom na obadva browersa ne mogu dobiti gledanje preko cjelog ekrana.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Skini najnoviju verziju flas player-a ako vec nisi.Probaj sa Internet Explorel-om:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Instalirana je i nova verzija ali ne radi nešto je drugo u pitanju ali ne znam*
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Skini ccleaner i ocisti komp;)

Mozes probati i TuneUp Utilities evo link
Kod:
[url=http://www.tune-up.com/products/tuneup-utilities/?tracking=UA-en-US%2C&utm_campaign=tuu2011&utm_medium=sem&utm_source=google&utm_content=tuubuy&x-rest=&gclid=CM37qufxyasCFcO-zAodn3-j3g]TuneUp Utilities™ 2011[/url]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
zd mislim da mu to nece pomoci, jer ja sam drugu reinstalirao komp i isto tako mu nije radilo, isti simptomi, ne znam zasto se to desava, nisam imao vremena da se malo pozabavim sa tim problemom

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

cek, koja je verzija flash plejera kod tebe? ako je 10. onda moze to biti problem veliki, ali ajd prvo pokusaj ovo, udji na youtube i pusti bilo koji klip, zatim desni klik, settings i nadji opciju enable video accelerating i odcekiraj je i probaj onda da pustis video klip u full modu, ako ne upali onda obrisi flash plejer i skini 9. verziju i instaliraj, mislim da ti to moze biti rjesenje
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Na ju tjubu pusti bilo koji video kad krene pauziraj ga stavi kursosr na video.Desni klik pa setings ako je cekirana opcija hardver exceleration odcekiraj je pa close.I uzivaj u videu pozz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
3
Cao,imala isti problem...reseno!
na desku na ikonu chroma desni klik pa u properties - compatibitily -run this program in.... podesiti opciju u zavisnosti koji windows imate!
 
Natrag
Top