Ne radi mi kamera na laptopu..

Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
1
Ljudi pomozite xitno.... ne radi mi kamera a ja se bas i ne razumem u komp... kamera je na laptopu,kada hocu da udjem u neki program koji zahteva kameru,pise mi "Neuspešan pristup vašoj kameri. Proverite da li ste je ispravno priključili i da je ne upotrebljavaju drugi programi." i sta sad da radim ? a trazila sam u control panelu podesavanja za kameru i ne mogu da nadjem.... Lenovo EasyCamera. :/
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ljudi pomozite xitno.... ne radi mi kamera a ja se bas i ne razumem u komp... kamera je na laptopu,kada hocu da udjem u neki program koji zahteva kameru,pise mi "Neuspešan pristup vašoj kameri. Proverite da li ste je ispravno priključili i da je ne upotrebljavaju drugi programi." i sta sad da radim ? a trazila sam u control panelu podesavanja za kameru i ne mogu da nadjem.... Lenovo EasyCamera. :/

Proveri drajvere u Device manageru putanja Start>control panel>device manager!
Da li tamo imas neki znak uzvicnika!
Da li imas neki program koji koristi kameru Skajp ili nesto slicno?
Preskeniraj na viruse nekim programom spy boot search and destroy ili spyware terminator ili nekim slicnim!
Ako nista ne uspe onda idi na repair Windovs pod uslovom da imas njegov cd koji je instaliran na lap topu!
Ako nemas javi se pa idemo dalje!
 
Natrag
Top