ne otvara nijedan DLL fajl

Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
36
Ne mogu da otvorim ni jedan dll fajl....Kada hocu da otvorim pise mi ///NEMA PROGRAM KOJIM JE DODELJENA///ja bih sve forumase zamolio da mi pomognu u pronalasku ovog problema jer bukvalno nece da mi otvori sve aplikacije tj.nece da otvara aplikacije sa dll fajlovima...Trazio sam po netu -dll fixer -i jos mnogo toga ali ni jedna aplikacija sa dll fixerom ne resava problem(skenira mi sve dll fajlove i popravi ali kada pokusam ponovo da otvorim bilo koji DLL fajl iybaci opet isto)...Lap top Sony vaio,windows 7 ultimate 2009,procesor AMD E 350.procesor 1.60GHZ
64 -bitni op.sistem....Hvala unapred..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ne mogu da otvorim ni jedan dll fajl....Kada hocu da otvorim pise mi ///NEMA PROGRAM KOJIM JE DODELJENA///ja bih sve forumase zamolio da mi pomognu u pronalasku ovog problema jer bukvalno nece da mi otvori sve aplikacije tj.nece da otvara aplikacije sa dll fajlovima...Trazio sam po netu -dll fixer -i jos mnogo toga ali ni jedna aplikacija sa dll fixerom ne resava problem(skenira mi sve dll fajlove i popravi ali kada pokusam ponovo da otvorim bilo koji DLL fajl iybaci opet isto)...Lap top Sony vaio,windows 7 ultimate 2009,procesor AMD E 350.procesor 1.60GHZ
64 -bitni op.sistem....Hvala unapred..

Mislis da ga editujes ili ti ispisuje da ti nedostaje neki dll pa ne pokrece neki program?
 
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
36
druze svaki program ili DLL fajl kada kliknem izbaci mi da mi nedostaje program ali ne pise koji....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
druze svaki program ili DLL fajl kada kliknem izbaci mi da mi nedostaje program ali ne pise koji....

Probaj ovo prvo pogledaj na koji nivo ti je postavljen UAC ako je na najvecem smanji ga
Znaci ides na start control panel pa User acout settings udjes u Change user acount cotrol setings setings
I stavi ga na default ili spusti slajder skroz do dole!
A za dll library da ih zamenio ili kopirao idi na control panel pa folder options klikni na tablicu viev i odcekiraj show hiden files and folders takodje odcekirakiraj hide extensions gor known file types!
Takodje ne bilose da procesljas sistem sa CCleanerom i preskeniraj na viruse sa antivirusom i spyware doctor ili nekim slicnim programom!

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
224
druze svaki program ili DLL fajl kada kliknem izbaci mi da mi nedostaje program ali ne pise koji....


Ovim programom PE Explorer 1.99 R6 možeš otvoriti bilo koji DLL evo ti link za Torrent

Kod:
http://kickass.to/heaventools-pe-explorer-1-99-r6-with-patch-free-by-totalfreesofts-t7035233.html
 
Natrag
Top