Ne mogu da instaliram softver za FA

Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
Drugari, zdravo!Imao sam instaliran orginalni softver za "Canon A 570 IS", ali jutros pri pokušaju unošenja nekih slika, iste nisam uspeo skinuti. Ubacio sm orginalni CD i pokrenuo instalaciju, ali ništa se nije pokrenulo. Deinstalirao sam isti i uneo neki stari od aparata "Canon A 75". Pomoću njega sam skinuo željene slike, ali s obzirom da on nema mogućnosti kakve zahteva ovj, gore pomenuti aparat, ja sam taj program deinstalirao, sve pomoću "Revo Uninstalera" i to takozvanom naprednom metodom, kako ne bi ostali tragovi. Posle toga ni jedan ni dugi se više ne mogu instalirati! Šta sada da radim?

Unapred se zahvaljujem!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Ocisti regisre nakon deinstaliranja i ako to ne pomogne onda stavi nove winse i taj program trebalo bi radit onda
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
start -run (upisi regedit) i otvorice ti se registri . nadji hkey local machine, otvori i idi na software,otvori i nadji taj svoj program i obrisi sve sto je vezano za njega. to je to.sve zatvori . i onda probaj ponovnu instalaciju tog svog programa,trebalo bi da uspije.
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
Uradio sam kako si mi objasnio, dosta toga sam izbrisao, ali pri pokušaju brisanja "Canon",
isti se ne može izbrisati, a poruka je:"Cannot delete Canon: Error while deleting key".

Dodato posle 25 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

start -run (upisi regedit) i otvorice ti se registri . nadji hkey local machine, otvori i idi na software,otvori i nadji taj svoj program i obrisi sve sto je vezano za njega. to je to.sve zatvori . i onda probaj ponovnu instalaciju tog svog programa,trebalo bi da uspije.
Po Tvom uputstvu,uspeo sam da obrišem par delova, ali pri pokušaju brisanja reči "Canon", isti ne može da se izbriše, a poruka je:"Cannot delete Canon:Error while deleting key".
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Nemoraš instalirati softver jer slike možeš lako kopirati preko usb kabla jednostavno vidi aparat kao prenosivi usb uređaj
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
11
Nemoraš instalirati softver jer slike možeš lako kopirati preko usb kabla jednostavno vidi aparat kao prenosivi usb uređaj
Znam za to i hvala ti, to sada i koristim, jer drugu mogućnost nemam. Sva je sreća pa ovde postoji rezervna opcija, ali šta se dešava tamo gde je nema, jer nemogućnost instalacije nekog softvera može bilo gde da se pojavi, pa sam zbog toga i tražio rešenje za ovaj konkretan problem.
Pozdrav svima koji ste mi pomogli!
Zoran.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Instaliraj ACDSee Photo Manager...on prepoznaje fotić.Prebaciš fotografije
i ujedno ih obradiš.....ima sve što ti je potrebno .
 
Natrag
Top