Ne mogu da insatliram Windows Media Player 11

__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Ne znam nece mi nikako da instaliram pojavi mi se nesto validate i kliknem na to i ono izadje....
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
Moj savet je da izbegavas windows media player, to nije resenje za tvoj problem, istina je da za to treba legalan XP tj legalna licenca XP da bi uspeo da ga instaliras, ali windows media player ti je jedan od najvecih promasaja microsofta, jer ima dosta boljih plejera kao sto si GOV player, winamp itd. koji obavljaju vise nego windows media player, besplatni su, a i ako nisu laka je instalacija:)
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Moj savet je da izbegavas windows media player, to nije resenje za tvoj problem, istina je da za to treba legalan XP tj legalna licenca XP da bi uspeo da ga instaliras, ali windows media player ti je jedan od najvecih promasaja microsofta, jer ima dosta boljih plejera kao sto si GOV player, winamp itd. koji obavljaju vise nego windows media player, besplatni su, a i ako nisu laka je instalacija:)

Strucnjak nisam te pitao za to koji je bolji plejer odlicno znam....
Hvala astraonaut na odgovoru
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Prvo klikni na register,kada ti se pojavi ono kao neka greska klikni na OK,ja mislim da se opet to pojavi,opet klikni na OK i posle toga instaliraj Windows media pleyer 11, idi na valide,prihvatice to posto si ovo uradio.
 
Natrag
Top