Ne čuje se ton

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
174
Brisala sam neke programe sa Your Uninstaller i sad kad pustim na ju tjubu video nemam ton a kad pustim winamp kaze Bad DirectSound driver.Please install proper drivers or select another device in configuration. Error code 88780078.
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
100
koliko ja vidim iz toga sto si rekala izbrisala si drajvere moras da nadjes na netu svoj drajver.
dali ti je zvucna kartica integrisana.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.386
Nadji model zvucne karte, ides u Control Panel/System/Hardware/Device Manager,

Tu kad udjes imas padajuci meni, videces pri dnu liste Sound,video i games controllers,
otvoris to i nadji da pise model i Audio Controller, vidi koji je model i nadji ga na google-u,
instaliraj i resena stvar.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
174
Dosla sam do toga ali nemam Audio Controller vec

Audio Codecs
Legacy audio drivers
Legacy video Capture Devices
Media Control Devices
USB Audio Device
Video Codecs

sta treba da radim dalje?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.386
Ovako, slabo se razumes(nemoj da se ljutis), da ti sad pisem ovde i da te smaram(pisem pesme ljubavne) tebi nebitnim stvarima, dovedi druga koji se razume i nek ti nadje driver da instalira.
Ako bas hoces da sama odradis, moras znati da radis sa programima i da ih install, tebi je naj verovatnije externa kartica, cim je ne vidi u sistemu uredjaja(da je integrisana video bi se model u zutom trouglu), da li je tako kod tebe?
Drugo, treba ti program Everest Ultimate Edition evo ti link:

Kod:
http://rapidshare.com/files/371340377/Everest_Ultimate_Edition_5_30_Build_2065_rar.rar
Skini ga, instaliraj ga, u folderu ces imati i kjuc za njega.
 
Poslednja izmena od urednika:

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Kod:
http://www.softwarepatch.com/9a-12-azc/ac97-406.zip

Probaj ovaj audio driver

Pa nam javi sta se desava
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
174
dosla sam do tih audio i video drivera i stajao je zuti znak pitanja za video i audio drajver, onda sam sa diska instalirala video drajver, audoio nije hteo ide do negde, stane i kaze instaliranje nije uspelo, a sada samo pise za Audio Device not available.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.386
Nije uspelo zato sto nije odgovarajuci audio driver, dao sam ti link programa(iz proslog posta), koji ce ti pomoci da saznas kojia ti je zvucna karta ili maticna ploca, pa da po njoj saznas koji je driver odgoavajuci....
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
174
Da li neko zna zasto je na ju tjubu precrtan znak za zvuk i nemam zvuk, to se desilo kada sam ubacila slusalice, i kako se ulazi u System kada je windows na srpskom?
 
Natrag
Top