Navijači Liverpula zviždali Vidiću, Bambija ne poznaju...

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Navijači Liverpula zviždali Vidiću, Bambija ne poznaju...
15. novembar 2009.


Nemanja Vidić sinoć na meti "Vindzor Parka", jer su preovlađivali navijači Liverpula. Tošića baš ne poznaju, pa im nije bio na meti.
vidic-veca7886020091102151835.jpg
Naš najpoznatiji igrač u Britaniji, Nemanja Vidić, sinoć je bio glavna meta domaćih navijača. Najvatrenije pristalice Severne Irske svaki kontakt našeg reprezentativca sa loptom pratili su zvižducima.


Srbima na stadionu nije bilo najjasnije šta je Vidić skrivio lokalnim fanovima, ali je stiglo objašnjenje.

Navijači Severne Irske uglavnom su pristalice Liverpula, tako da Mančester Junajted i njegove igrače baš i ne vole. To je jedini razlog za njihovo negodovanje, ništa lično nije u pitanju.

a-bambi-velika2079120090508165645.jpg
Zanimljivo je da drugi naš igrač iz redova Junajteda, Zoran Tošić, nije imao takav tretman. Popularni Bambi dao je duhovito objašnjenje za to.

"Pa jasno je da mi nisu zviždali, još me ne poznaju. Vidić je tu već godinama, dok sam ja tek na početku", rekao je Tošić.

Ipak, posle utakmice pokazalo se da klub sa „Old Traforda" ne mrze baš svi navijači Severne Irske. Gomila klinaca sačekala je ispred svlačionice Vidića i Tošića kako bi dobili autograme.
 
Natrag
Top