Šta je novo?

Navigacija za audi A4

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.197
Dobro, ima poslednju verziju firmwera u sebi, neko ga je već apdejtovao. Čitač ionako nije originalan, može i da ga menja kad poželi. Ti DvD-i su prastari, i obični (nisu DL). Onda ti ostaje samo da skineš poslednje izdanje mapa ako hoćeš.
Neznam koliko tvoj rođa putuje po evropi. Poslednja verzija za 2015-u god ima u sebi speedcams, dok 2016-a, nema. Pa ako mu trebaju, znaš koje da skidaš.
Možeš ih proguglati po torentima:
"Audi.Navigation.Plus.RNS-E.Europe.DVD9.2016.MULTiLANGUAGE-NAViGON" - poslednji;
odnosno
Audi Navigation Plus RNS-E Europe DVD9 2015 MULTiLANGUAGE-NAViGON
ako ti zatrebaju speedcams.

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.334
Dobro, ima poslednju verziju firmwera u sebi, neko ga je već apdejtovao. Čitač ionako nije originalan, može i da ga menja kad poželi. Ti DvD-i su prastari, i obični (nisu DL). Onda ti ostaje samo da skineš poslednje izdanje mapa ako hoćeš.
Neznam koliko tvoj rođa putuje po evropi. Poslednja verzija za 2015-u god ima u sebi speedcams, dok 2016-a, nema. Pa ako mu trebaju, znaš koje da skidaš.
Možeš ih proguglati po torentima:
"Audi.Navigation.Plus.RNS-E.Europe.DVD9.2016.MULTiLANGUAGE-NAViGON" - poslednji;
odnosno
Audi Navigation Plus RNS-E Europe DVD9 2015 MULTiLANGUAGE-NAViGON
ako ti zatrebaju speedcams.

Hvala ti puno na svim informacijama. Mnogo mi znaci to sto se razumes u ovu tematiku i sto sam dobio prave informacije, a ja cu sada pokusati na torrentima da pronadjem da li ima da se skine ta nova verzija. Videcu sa rodjom da li su mu neophodne speedkamere ili nisu pa cu mu dati linkove da skine navigaciju. Nadam se da cu pronaci neki dobar torrent medju ovim privatnim torrentima koje koristim.

EDIT: Na zalost nisam uspeo da nadjem torrent fajlove. Ako imas torrente gde ima da se skine, a pretpostavljam da se ne smeju kaciti na forumu javno, zamolio bih te ako mi ih mozes poslati na pp. Hvala unapred

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
519
Pogledajte da li ima u postovima korisnika ral10
Za audi ima na 3 strani

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.197
Toda81, poslao sam ti PM sa direktnim nelimitiranim linkovima za v.2016.
I v.2015. plus izdanje, ali nije ni torent i dl je ogranicen. To imam.

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.04.2013
Poruka
45
VW Composition Media Radio, Discover Navigacija, moze li se ubaciti Navigon navigacija sa SD kartom, a da ova ostane i da ne gubim garanciju na vozilo.
Pozdrav