Nakon teške bolesti preminula mlada novinarka Andrea Kristić (36)

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
fallback_840x30.gif

Nakon teške bolesti preminula mlada novinarka Andrea Kristić (36)





Izvor: Danas.hr 20.01.2011.

0405007.48.jpg

U četvrtak ujutro u Vinogradskoj bolnici, nakon duge borbe s teškom bolešću, preminula je 36-godišnja novinarka Andrea Kristić. Inače rodom iz Šibenika, Andrea je u Zagreb doselila 2005. godine, kada se zaposlila kao novinarka na Novoj TV.

Na Novoj TV provela je tri godine, nakon čega je postala prva glavna urednica City Magazina. Godinu dana kasnije, točnije 2009. godine, Andrea se zaposlila kao glasnogovornica u jednoj marketinškoj agenciji.

Za tešku bolest saznala je prošloga ljeta, no punim je plućima nastavila živjeti i 'objeručke se uhvatila u koštac s tom bolešću'.



0423007.48.jpg

Nažalost, nakon godinu i pol teške borbe Andrea je izgubila bitku, te iza sebe ostavila dvoje djece, tinejdžera, sina Luku i kćer Paolu, te supruga Edija.

Kako je na Novoj TV provela najviše vremena, kolege je se rado sjećaju.


'Voli život i život će voljeti tebe', to je bila misao vodilja naše drage kolegice, novinarke
Andree Kristić kada je saznala da će se morati boriti protiv teške bolesti.

'Dijagnoza je ostala u sjeni njezinog humora i optimističnog pogleda na život koji je nosila sa sobom čak i u najtežim trenucima. Privatno i u poslu Andrea je bila veseljak i kreativac, uvijek u potrazi za novim izazovima', poručile su njezine bivše kolege s Nove TV.


Andrea je jednom na svojem blogu napisala: 'Kad na kraju sve zbrojim i oduzmem, ja sam upravo takva žena kakva sam oduvijek željela biti.'

N.B.
 
Natrag
Top