Najgore piće

Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Koje vam je najgore pice?Moja merka za normalno ponasanje je flajka crnog vina,al sam se skoro oduzeo od dve case red bula i votke i to mi je ubedljivo najgore pice do sada!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Najgore pice mi je crno vino. Imam neku odbojnost prema crnom vinu ko djavo od belog luka :(

Belo vino mogu da pijem ali samo u kombinaciji sa kiselom dakle = špricer.

Ajde sada mi ti pojasni taj fenomen, mislim mlad si a mladi obično to i pričaju. Koji je to osećaj kada popiješ redbul koji je običan gazirani sok i vodku? Da se nelažemo ja popijem najnormalnije 2-3 redbula na dan kad hocu (znam da nije zdravo ali eto pijem). Kada pijem redbul i vinjak ili vodku meni ništa tj nema neki dodatni efekat :vorred:

Najjači mi ovi klinci kada uzmu guaranu i pivo i kažu idem da se odvalim :roll:

Valjda to ide s'godinama ili šta ali ja već 5-6 godina ne kapiram taj fazon redbul/guarana pivo/vodka jel to trip neki ili kako to ide?
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Najgore pice mi je crno vino. Imam neku odbojnost prema crnom vinu ko djavo od belog luka :(

Belo vino mogu da pijem ali samo u kombinaciji sa kiselom dakle = špricer.

Ajde sada mi ti pojasni taj fenomen, mislim mlad si a mladi obično to i pričaju. Koji je to osećaj kada popiješ redbul koji je običan gazirani sok i vodku? Da se nelažemo ja popijem najnormalnije 2-3 redbula na dan kad hocu (znam da nije zdravo ali eto pijem). Kada pijem redbul i vinjak ili vodku meni ništa tj nema neki dodatni efekat :vorred:

Najjači mi ovi klinci kada uzmu guaranu i pivo i kažu idem da se odvalim :roll:

Valjda to ide s'godinama ili šta ali ja već 5-6 godina ne kapiram taj fazon redbul/guarana pivo/vodka jel to trip neki ili kako to ide?

Hvala za ovo "mlad si":),jesam;).Probaj Red bul ili Guaranu sa votkom,nije lose za one koji su umereni u picu,ali pre toga procitaj sta pise na konzervi.Popijem i ja 1-2 guarane na dan(obicna vodurina).
Probaj u ove zimske dane kuvano vino,prijace ti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
88
Sto se tice zestokog pica tu sam bas dobro istreniran i u dobroj sam formi;)!Najgore pice mi je viski...cim ga pomirisem hocu da povratim!:dntknw:

Probaj u ove zimske dane kuvano vino,prijace ti.

Kuvana rakija je zakon, msm ok je i vino ali kad je cisto bez onih dodataka....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
88
Pa sve zavisi kakvu rakiju imas, ali ide ovako...stavis secer u jednu posudu i sacekas da onako zagori tj da se karamelizuje onda dodas vode pa rakiju i to je sve...nema neke nauke!Videcu ako nadjem neki reccept da ga postavim!



  • 1-2 kašike šećera
  • 2 dl rakije
  • 3 dl vode
U džezvu ili lonče se uspe šećer i stavi na vatru da se istopi, voditi računa da šećer ne izgori već da dobije lepu braon boju. U to dodati rakiju i vodu, ne mora tim redosledom. Uz mešanje držati na vatri dok ne provri. Nakon toga skloniti sa vatre, po želji može se zapaliti(upaljačem, šibicom) alkohol u rakiji, neki tvrde da je to dobro jer se tako uništava štetni metil alkohol, mada po meni to nema mnogo logike jer gori alkohol koji bi svakako ispario.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Najgore pice mi je crno vino. Imam neku odbojnost prema crnom vinu ko djavo od belog luka :(

Belo vino mogu da pijem ali samo u kombinaciji sa kiselom dakle = špricer.

Ajde sada mi ti pojasni taj fenomen, mislim mlad si a mladi obično to i pričaju. Koji je to osećaj kada popiješ redbul koji je običan gazirani sok i vodku? Da se nelažemo ja popijem najnormalnije 2-3 redbula na dan kad hocu (znam da nije zdravo ali eto pijem). Kada pijem redbul i vinjak ili vodku meni ništa tj nema neki dodatni efekat :vorred:

Najjači mi ovi klinci kada uzmu guaranu i pivo i kažu idem da se odvalim :roll:

Valjda to ide s'godinama ili šta ali ja već 5-6 godina ne kapiram taj fazon redbul/guarana pivo/vodka jel to trip neki ili kako to ide?

bjelo vino i kisela je gemist, bjelo i soda iz onih sifona je spricer
 
Natrag
Top