Najdetaljniji opis simptoma duhovnog buđenja

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Najdetaljniji opis simptoma duhovnog buđenja

I0FDy8R.jpg


1. Promjene u načinu spavanja
Uznemirenost, vruća stopala, buđenje dva do tri puta tokom noći, osjećaj umora nakon što se probudite i pospanost tokom dana. Postoji nešto što se naziva trovalentan način spavanja koji se pojavljuje mnogima: spavate 2-3 sata, probudite se, ponovno zaspite nekoliko sati, ponovno se probudite i zatim ponovno zaspite. Nekima se mijenjaju potrebe za spavanjem. Možete prolaziti kroz dane sa manje spavanja. U posljednje vrijeme imala sam iskustvo velikih energetskih valova koji prolaze kroz moje tijelo iz krunske čakre. Dobar je osjećaj, ali drži me dugo budnom nakon čega se smiri.
Savjet: naviknite se na ovo. Sklopite mir s time i ne brinite se da ne spavate dovoljno (što često uzrokuje još veću nesanicu). Uspjet ćete proći kroz dan ako zadržavate misli samo na onome što vam je potrebno. Možete također zatražiti od vaše Više Sile da vas malo pusti na miru i da vam pokloni dobar, duboki san kroz noć. Ako ne možete odmah zaspati, iskoristite budne sate za meditaciju, čitajte poeziju, pišite vaš dnevnik ili gledajte u mjesec. Vaše tijelo će se prilagoditi novom načinu.

2. Aktivnosti u kruni glave
Škakljanje, svrbež, peckanje, osjećaj gmizanja po skalpu prema / i u kralježnici. Osjećaj energetskih vibracija na vrhu glave kao da energija eruptira iz glave kao iz tuša. Također, senzacija energetskog izviranja u/i kroz krunu poput ”prskanja”. Ovo se također može doživjeti kao pritisak u kruni, kao da netko gura prst u centar vaše glave. Kao što sam spomenula u točki 1, imala sam iskustvo jakog spuštanja energije kroz krunu. Prije sam osjećala više općenit pritisak, kao da mi je glava u nježnom pritisku. Jedan je čovjek dodao da mu je kosa stajala u zraku i da mu se tijelo naježilo.
Savjet: ovo nije ništa alarmantno. Ono što proživljavate je otvaranje krunske čakre. Senzacije označavaju da se otvarate primanju božanske energije.

3. Iznenadni emotivni valovi
Plakanje do iznemoglosti. Odjednom osjećaj ljutnje ili tuge sa dozom provokacije. Ili nejasna depresija. Zatim jaka sreća. Emocionalni vrtuljak. Uvijek je prisutan pritisak ili osjećaj zablokiranosti srčane čakre emocijama (u središnjem dijelu prsa). Ovo se ne smije pomiješati sa srcem, koje je smješteno s lijeve strane srčane čakre.
Savjet: prihvatite svoje osjećaje onako kako vam dolaze i otpustite ih. Uđite izravno u svoju srčanu čakru i osjetite emociju. Proširite je van na sva svoja polja i dišite duboko iz trbuha sve do gornjeg dijela prsa. Samo osjetite emociju i pustite da se sama rastvori. Ne usmjeravajte emocije prema nikome. Vi pročišćavate svoju prošlost. Ako želite pomoć oko toga, recite na glas da namjeravate otpustiti sve stare probleme i zatražite od Više Sile da vam pomogne. Također možete tražiti Milost Elohima da vam pomogne otpustiti sa lakoćom i nježnošću. Budite zahvalni da vaše tijelo otpušta te emocije i ne zadržava ih unutra gdje mogu postati škodljive. Prema jednom izvoru, depresija je povezana sa otpuštanjem vezanosti za ljude, posao itd. koji više ne odgovaraju nama i našim frekvencijama. Kada osjećamo krivnju zbog otpuštanja tih veza , depresija nam pomaže liječiti tu bol.

4. Čini se da stare ”stvari” počinju izlaziti
Čini se da stare ”stvari” počinju izlaziti, kao što je gore opisano i ljudi s kojima trebate to riješiti (ili slični njima) pojavljuju se u vašem životu. Završni procesi. Možda vam je potrebno poraditi na problemima samopoštovanja, obilja, kreativnosti, ovisnosti itd. Izvori ili ljudi koji su vam potrebni kako bi vam pomogli da prođete kroz ove probleme, počinju se pojavljivati.
Savjet: isto kao kod točke 3. Dodajem, nemojte se previše vezati za analizu ovih problema. Previše njihovog istraživanja jednostavno će vas vratiti kružno unatrag u njih na sve dubljim i dubljim razinama. Potražite stručnu pomoć ako vam je potrebna da prođete kroz to. Ne pokušavajte ih izbjeći ili odvojiti se od njih. Prigrlite sve što vam dolazi i zahvalite na tome što vam pomaže ići naprijed. Zahvalite svojoj Višoj Sili što vam daje mogućnost da otpustite ove poteškoće. Sjetite se, vi ne želite da ovi problemi ostanu zaglavljeni u vašem tijelu.

5. Promjene u tjelesnoj težini.
Debljanje u populacije SAD-a je fenomen. Neki ljudi možda gube težinu. Često se debljamo jer mnogi potisnuti strahovi izlaze na površinu kako bi se iscijelili. Mi reagiramo građenjem obrane. Također se nastojimo ograditi ili se osigurati masom protiv podizanja frekvencija u našim tijelima.
Savjet: nemojte šiziti već samo prihvatite kao simptom onoga na čemu ste sada. Otpustit ćete ili dobiti težinu kada se integriraju svi vaši strahovi. Otpustite uznemirenost radi ovoga. Zatim ćete možda uočiti lakše gubljenje ili dobivanje na kilaži s vremenom. Vježba. Prije jela pokušajte ovo: sjednite za atraktivno postavljen stol. Upalite svijeću. Uživajte u izgledu hrane. Stavite svoju dominirajuću ruku na srce i blagoslovite hranu. Recite svome tijelu da ćete koristiti hranu kako biste ga obogatili, no da nećete iskoristiti hranu kako bi ispunili svoje emocionalne gladi. Zatim prođite rukom s lijeva na desno preko hrane i blagoslovite je. Možete primijetiti osjećaj toplinu u svojoj ruci čak ako je hrana hladna. – Volim misliti kako je hrana dobra za mene ako osjetim toplinu u ruci. Također sam primijetila kada blagoslivljam hranu, da manje jedem. Važno je da se ne otkačite kada zaboravite blagosloviti hranu prije nego jedete. Ako sam zaboravila, a pri kraju sam s jelom, svejedno blagoslovim hranu. Na taj način ne iziđem iz navike. Druga stvar koju možete učiniti je da budete prisutni dok jedete – ne gledajte TV i ne čitajte. Uživajte iz srca u blagoslovima koji su pred vama.

6. Promjene u načinu ishrane
Neobične želje i čudni izbori hrane. Neki uoče da nisu više gladni koliko su to bili prije. Ili su gladniji.
Savjet: ne poričite ono što vam tijelo zahtjeva. Ako niste sigurni, možete provjeriti tjelesnu snagu prije nego izaberete hranu kako bi vidjeli jeli to vaše tijelo želi. Također pokušajte blagosloviti hranu kao što je opisano u točki 5.

7. Odbacivanje hrane
Alergije koje nikad prije niste imali: kako duhovno rastete, postajete osjetljiviji na sve oko sebe. Vaše tijelo će vam reći što više ne može tolerirati kao da također isipa ono što mu više ne služi. Možete se čistiti od toksina. Neki ljudi primjećuju da često imaju bijeli talog u ustima, vrlo nalik na onaj što trkači imaju na kraju utrke.
Savjet: jedan terapeut akupunkturist rekao mi je da se taj sloj može otkloniti ispiranjem usta sa dvije žlice hladno-protisnutog maslinovog ulja 10-15 minuta (nemojte progutati što god radili), zatim ispljunite u wc školjku – ne u umivaonik, jer upravo ste izbacili toksine iz tijela i ne želite ih u umivaoniku. Operite zube i ponovite postupak. Zatim očistite četkicu. (Žao mi je, ovo je bljakavo, ali radi.)

8. Proširenje osjetila.
Pojačana osjetljivost.

8a: Vid: nejasne vizije, sjajni objekti, viđenje svjetlucajućih čestica, aura oko ljudi, životinja, biljaka i stvari. Neki izjavljuju viđenje prije neprozirnih predmeta kao prozirnih. Kada zatvorite oči više ne vidite tamu nego crvenilo. Također možete vidjeti geometrijske oblike ili briljantne boje i slike kada imate zatvorene oči. Boje postaju življe – nebo može izgledati tirkizno ili trava nevjerojatno zelena. Često vidim mreže koje jure preko tla. Kako postajete osjetljiviji možete vidjeti oblike ili konture u zraku, pogotovo kada je u prostoriji gotovo mrak. Kada su vaše oči otvorene ili zatvorene, možete vidjeti bijele oblike svojim perifernim vidom (ovo su vaši vodiči).
Savjet: vaš vid se mijenja na mnogo načina – dobivate iskustvo viđenja na nove načine. Budite strpljivi. Što god činili nemojte se bojati. Zamućen vid može se razbistriti zijevanjem.

8b: Sluh: pojačan ili smanjen sluh. Jednom sam imala osjećaj da ću morati zaustaviti vožnju radi bolno pojačanog zvuka mojih automobilskih guma na autocesti. Neki simptomi mogu biti da čujete neke zvukove u glavi, bipove, tonove, glazbu, ili elektroničke forme. Neki čuju zvuk slijevanja vode, brujanja pčela, zapljuskivanje, zavijanje i zvonjavu. Neki imaju, ono što se naziva, audio disleksija – ne možete uvijek shvatiti što vam ljudi govore, kao da više ne razumijete vlastiti jezik. Neki čuju čudne glasove tokom sanjanja, kao da netko lebdi kraj njih. Možete ili zatražiti od prisustva da ode ili zamoliti Arhanđela Mihaela da se pobrine za situaciju. Ponavljam, nemate se čega bojati.
Savjet: predajte se tomu. Neka prođe. Osluškujte. Vaše se uši prilagođavaju na novu frekvenciju.

8c: Pojačano osjetilo mirisa, dodira i/ili okusa. Primijetila sam da sada mogu namirisati ili okusiti kemijske aditive u nekoj hrani na dosta neprijatan način. Neka hrana može imati apsolutno predivan okus. Za neke ljude ova pojačanja su i zadovoljstvo i odbojnost. Možete čak osjećati miris cvijeća ponekad. Mnogi mistici jesu. Uživajte u tome.

9. Erupcije kože
Svrab, izrasline, akne, osipi, lišajevi. Ljutnja proizvodi promjene na koži oko usta i brade. Ja sam imala dermatitis na ekstremitetima nekoliko mjeseci čime je bilo popraćeno iscjeljivanje dijelova iz moje prošlosti. Kada sam proradila na većini problema stanje je popustilo.
Savjet: oslobađanje od toksina i dovođenje emocija na površinu. Kada se problem oslobađa vi ga pokušavate potisnuti, kroz vašu kožu će se izražavati problem dok ne procesuirate emocije. Prođite kroz svoje ”stvari”.

10. Periodični intenzivni naleti energije koja u vama stvara potrebu da iskočite iz kreveta u akciju.
Oni su popraćeni periodima malaksalosti i umora. Umor obično slijedi veliko podizanje. Ovo je vrijeme integracije stoga se prepustite tome.
Savjet: kotrljajte se sa prirodom energije. Ne borite se s njom. Budite nježni prema sebi. Odspavajte ako ste umorni. Pišite roman ako imate previše energije da biste spavali. Iskoristite vrstu energije.

11.Promjene u molitvi ili meditaciji.
Ne osjećate iste senzacije kao prije. Nemate isti doživljaj kontakta s Duhom. Poteškoće u fokusiranju.
Savjet: moguće je da ste u konstantnom jedinstvu sa Duhom i senzacije su se radi toga promijenile. Priviknut ćete se na taj novi osjećaj. Vi zapravo djelujete i mislite u partnerstvu sa Duhom većinu vremena sada. Možete primijetiti da vam je meditacijsko vrijeme kraće.

12. Snažni valovi
Najednom vas oblije vrućina od glave do nožnog prsta. To je trenutačna senzacija, ali je neugodna. Suprotno tome, neki ljudi mogu osjetiti intenzivnu hladnoću. Ja sam iskusila oboje. Sve češće osjećam valove ili bujice energije koje me prožimaju. Ponekad se energija čini toliko intenzivnom kada uđe u moje tijelo da malo osjećam mučninu. Ali, ako razmišljam o energiji kao božanstvenoj i otpustim strah, osjećam se predivno i uživam u senzaciji. Ako radite sa energijama možete primijetiti da je vrućina koja prolazi kroz vaše dlanove bitno porasla. To je dobro.
Savjet: ako vam je neugodno, pitajte svoju Višu Silu da, ako je to u skladu s vašim najvećim dobrom, malo smanji/pojača toplinu.

13. Raspon fizičkih manifestacija
Glavobolje, bolovi u leđima, bolovi u vratu, simptomi nalik gripi ( ovo se naziva vibracijskom gripom), probavni problemi, mišićni spazmi ili grčevi, ubrzano lupanje srca, bolovi u prsima, promjene u seksualnoj želji, ukočenost ili bol u udovima, nehotično ispuštanje zvukova ili pokreta tijela. Nekima od nas su se čak pojavila stara stanja iz djetinjstva kako bi se iscijelila.
Savjet: sjetite se što sam rekla o traženju liječničke pomoći ako vam je potrebna. Ako ste utvrdili da nije stanje koje je potrebno liječiti, opustite se sa spoznajom da je ovo samo privremeno.
14. Izgledate mlađe.
Jupiiiii! Kako čistite emocionalne probleme i otpuštate ograničavajuća uvjerenja i teške terete iz prošlosti, zapravo postajete lakši. Vaša frekvencija je viša. Vi volite sebe i život više. Počinjete izgledati savršeno što doista jeste.

15. Živi snovi.
Ponekad su snovi toliko realni, da se probudite zbunjeni. Možete čak imati i lucidne snove u kojima imate kontrolu. Mnogi snovi mogu biti mistični i mogu nositi poruke za vas. U nekim snovima vi jednostavno znate da ne ”sanjate” – da je ono što se događa na neki način stvarnost.
Savjet: zapamtit ćete ono što vam je važno za zapamtiti. Nemojte ništa forsirati. Povrh svega, držite se podalje od straha.

16. Događaji koji u potpunosti mijenjaju vaš život
Smrt, razvod braka, promjena poslovnog statusa, gubitak doma, bolest i/ili druge katastrofe – ponekad više njih odjednom! Sile su koje uzrokuju da usporite, pojednostavite, promijenite, preispitate tko ste i što vam znači vaš život. Sile koje ne možete ignorirati. Sile koje uzrokuju da otpustite svoje vezanosti. Sile koje bude vaš osjećaj ljubavi i suosjećanja za druge.

17. Želja da se oslobodite od restriktivnih načina, životno-iscrpljujućih poslova, potrošačkog načina života, toksičnih ljudi i situacija.
Osjećate neodoljivu potrebu da pronađete sebe i svoju životnu svrhu – sada! Želite biti kreativni i slobodni da budete ono što doista jeste. Možete primijetiti da vas privlači umjetnost i priroda. Želite se odvojiti od stvari i ljudi koji vam više ne koriste.
Savjet: učinite to!

18. Emocionalne i mentalne zbrke: osjećaj da vam je potrebno srediti život – čini se kao da je u neredu.
No, u isto vrijeme osjećate se kaotično i nesposobno da se fokusirate. Pogledajte točku 45.
Savjet: slušajte svoje srce i vaša osobna pronicljivost će uslijediti.

19. Introspekcija, usamljenost i gubitak interesa za ekstrovertne aktivnosti
Ovo stanje iznenadilo je mnoge ekstroverte koji su sebe smatrali otvorenima i angažiranima. Oni govore: ”Ne znam zašto, ali ne volim više izlaziti kao što sam volio/voljela prije.”

20. Eksplozija kreativnosti
obivanje slika, ideja, glazbenih i drugih kreativnih inspiracija u čestom i preplavljujućem omjeru.
Savjet barem zabilježite ove inspiracije, jer Duh vam govori o tome kako možete ispuniti svoju svrhu i doprinijeti iscjeljenju planeta.

21. Percepcija ubrzanog vremena.
Čini se tako jer ste uveli mnogo promjena u vaš život u neprimjerenoj količini. Broj promjena čini se kao da se povećava.
Savjet: dijeljenje vašeg dana na zadatke i vremenske segmente pojačava osjećaj ubrzavanja. Možete usporiti vrijeme opuštajući se u sadašnjem trenutku i obraćanjem pažnje na to što trenutno radite a ne razmišljanjem unaprijed. Usporite i recite sebi da imate mnogo vremena. Zamolite svoju Višu Silu da vam pomogne. Zadržavajte fokus na sadašnjosti. Pokušajte teći s jedne aktivnosti na drugu. Ostanite u skladu sa unutrašnjim vodstvom. Također možete usporiti vrijeme zamolbom. Sljedeći puta kada se budete osjećali užurbano, recite – ”Molim okretanje usporavanje vremena. Treba mi vremena da ———.” A zatim se opustite.

22. Osjećaj predvidljivosti.
Osjećaj da će se nešto dogoditi. To može kreirati anksioznost.
Savjet: nemate se zašto bojati. Stvari se definitivno događaju, ali anksioznost vam stvara samo više problema. Sve vaše misli – pozitivne ili negativne – su molitve. Nemate se čega bojati.

23. Nestrpljivost.
Vi znate bolje, ali ponekad si ne možete pomoći. Želite krenuti na ono što vam se čini da je na vašem putu. Neizvjesnost nije ugodna.
Savjet: naučite živjeti sa neizvjesnošću, znajući da vam ništa ne dolazi dok niste spremni. Nestrpljenje je doista nedostatak vjere, osobito vjere u Višu Silu. Kada se fokusirate na sadašnjost, doživljavat ćete čuda – da, čak i u prometu.

24. Duboka čežnja za značenjem, svrhom, duhovnim spajanjem i otkrivenjem.
Možda interes za duhovno prvi puta u vašem životu. ”Stalna žudnja” kao što K. D. Lang kaže. Materijalni svijet ne može zadovoljiti ovu žudnju. Slijedi svoje srce i put će ti se otvoriti.

25. Osjećaj da ste nekako drugačiji.
Neugodan osjećaj da se sve u vašem životu čini novo i promijenjeno, da ste ostavili starog sebe. Jeste. Mnogo ste veći nego što uopće možete zamisliti. Ima još toga što dolazi.

26. ”Učitelji” se pojavljuju svugdje u savršeno vrijeme da vam pomognu na vašem duhovnom putovanju: ljudi, knjige, filmovi, Majka Priroda itd.
Učitelji se mogu pojaviti kao negativni i kao pozitivni ako ste zaglavili u polaritetnom razmišljanju, ali iz transcendentalne perspektive, oni su uvijek savršeni. Samo trebate nešto naučiti i idite dalje. Usput, nikad ne dobivamo više nego smo spremni naučiti. Svaki izazov predstavlja nam mogućnost da pokažemo svoje vještine u prolaženju kroz njega.

27. Pronalazite duhovni put koji vama ima smisla koji ”vama govori” na najmudrijim razinama.
Iznenada, vi postižete perspektivu o kojoj nikad prije niste razmišljali. Gladni ste znanja. Čitate, dijelite s drugima, postavljate pitanja i okrećete se unutra kako biste otkrili više o tome tko ste i zašto ste ovdje.

28. Prolazite kroz učenje i osobne probleme munjevitom brzinom.
Osjećate da ”kužite” prilično lako.
Savjet: sjetite se da će sve stvari doći k vama, kada budu spremne za iscjeljenje. Ne prije. Suočite se hrabro sa svime što vam dolazi i brzo ćete proći kroz probleme.

29. Nevidljiva prisustva.
Evo nekih ”bu” stvari. Neki ljudi izjavljuju da se osjećaju okruženima nekim bićima po noći ili imaju senzacije kao da ih netko dira ili im priča. Često će bdjeti u startnoj poziciji. Neki također osjećaju da njihovo tijelo kružno vibrira. Vibracije su uzrokovane energetskim promjenama nakon emocionalnog pročišćenja.
Savjet: ovo je osjetljiva tema ali možda ćete se bolje osjećati ako blagoslovite svoj krevet i mjesto oko njega prije spavanja. Ja se odmaram u vjeri da sam okružena samo najdivnijim duhovnim entitetima i da sam uvijek sigurna u Božjoj zaštiti. Ponekad, svejedno, strah dopre do mene i pozovem Arkanđela Mihaela i /ili Arkanđela Uriela. Ne okrivljavam se zbog toga što se bojim ponekad. Opraštam sebi što nisam uvijek svoj gospodar u 3 sata ujutro.

30. Čuda, vizije, “iluzije”, brojevi i simboli: viđenje stvari koje su od duhovnog značaja za vas.
Primjećivanje brojeva koji se pojavljuju u sinkronicitetu sa vašom sviješću. Sve ima poruku ako imate vremena pogledati. Ja uživam u iskustvu ”dobivanja poruka”. Koja zabava!

31. Povećan integritet
Shvaćate da je vrijeme za vas da tražite i govorite svoju istinu. Iznenada vam se čini važnim da postanete više autentični, više ono što jeste. Također možete reći ”ne” ljudima kojima ste prije pokušavali ugoditi. Možete osjetiti nepodnošljivost ostajanja u braku ili na poslu koji ne podupiru ono što jeste. Također možete uvidjeti da se nemate gdje sakriti, da nema više skrivanja tajni. Iskrenost postaje važna u svim vašim odnosima.
Savjet: slušajte svoje srce. Ako vam vodstvo kaže da učinite nešto, progovorite i krenite u akciju. Recite ”ne”. Također morate reći i ”da” onome što vas tjera. Morate riskirati nezadovoljavanje drugih bez krivnje, kako biste postigli duhovnu samostalnost.

32. Harmonija sa godišnjim dobima i ciklusima
Postajete sve više podešeni na godišnja doba, mjesečeve faze i prirodne cikluse. Više svjesnosti o vašem mjestu u prirodnom svijetu. Jača povezanost sa Zemljom.

33. Električni i mehanički kvarovi
Kada ste vi u blizini žarulje pregorijevaju, kompjuteri se zaglavljuju ili se radio poremeti.
Savjet: pozovite svoje anđele, vodiče ili Milost Elohima da to poprave ili postave polje zaštite oko stroja. Okružite svoj automobil plavim svjetlom. Smijte se.

34. Pojačan sinkronicitet i mnoga mala čuda: potražite više ovoga.
Savjet: sinkronicitet događaja govori vam jeli idete u pravom smjeru ili ispravno izabirete. Poštujte ove tragove i nećete skrenuti s puta. Duh izabire sinkronicitet kako bi sa vama komunicirao. Tada počinjete doživljavati dnevna čuda. Pogledajte točku 30.

35. Povećane intuitivne sposobnosti i povišeno stanje svijesti: mislite na nekog i u isto vrijeme vam se javi.
Još sinkroniciteta. Imate iznenadne uvide o obrascima ili događajima iz prošlosti. Vidovitost, vantjelesna iskustva i ostali psihički fenomeni. Intenzivirana senzualnost i znanje. Svjesnost o svom bitku i bitku drugih. Kanaliziranje anđeoskih energija i Kristove svijesti.

36. Komunikacija s Duhom.
Kontakt s anđelima, duhovnim vodičima i drugim božanstvenim entitetima. Kanaliziranje. Čini se da je sve više i više ljudi dobilo tu mogućnost. Inspirativnost i skidanje informacija koje se uobličuju u: pisanje, slikanje, ideje, komunikacija, ples itd.

37. Osjećaj Jednosti sa svime.
Direktno iskustvo ove Cjelovitosti. Transcendentalna svijest. Ispunjenost suosjećanjem i ljubavlju za sav život. Suosjećajno nevezivanje ili bezuvjetna ljubav za sve, je ono što nas podiže na više razine svijesti i radosti.

38. Trenutci radosti i blaženstva.
Duboki trajni osjećaj mira i znanje da nikad niste sami.

39. Integracija: postajete emocionalno, psihički, fizički, i duhovno jači i čišći.
Osjećate kao da ste u skladu sa vašim Višim Ja.

40. Življenje svoje svrhe: znate da napokon radite ono radi čega ste došli na zemlju.
Nove vještine i darovi se pojavljuju, osobito iscjeljivanja. Vaša životna/djelatna iskustva se ističu i počinju dobivati smisao. Napokon ćete ih sve iskoristiti.
Savjet: slušajte svoje srce. Vaša strast vas vodi tamo gdje trebate ići. Idite unutra i pitajte svoju Višu Silu, ” Što želiš da učinim?” Promatrajte svoje sinkronicitete. Slušajte.

41. Osjećanje bliskosti sa životinjama i biljkama.
Nekim ljudima, životinje se tada čine više ”ljudskima” svojim ponašanjem. Divlje životinje se manje plaše. Biljke odgovaraju na vašu ljubav i pažnju više nego ikad. Neke čak mogu nositi poruke za vas.

42. Viđenje bića iz drugih dimenzija.
Kotač između dimenzija je tanji, dakle to nije iznenađujuće. Samo ostanite svojim gospodarom. Vi ste moćniji nego što ste ikada mogli zamisliti, dakle ne ugošćujte strah. Zamolite svoje vodiče za pomoć ako upadnete u strah.

43. Viđenje istinskog osobnog oblika ili viđenje svojih voljenih sa drugačijim licem – prošli život ili paralelni život.

44. Fizičko manifestiranje misli i želja brže i efektivnije.
Savjet: promatrajte svoje misli. Sve misli su molitve. Pazite što tražite.

45. Zamagljenost lijeve strane mozga.
Vaše psihičke mogućnosti, vaše intuitivno znanje, vaše osjećanje i suosjećanje, vaša sposobnost da osjetite tijelo, vaše vizualizacije, vaše ekspresije, sve proizlaze iz desne strane mozga. Kako bi se ova strana potpunije razvila, lijeva strana se mora malko ugasiti. Normalno, kapacitet lijeve hemisfere da uređuje, organizira, strukturira, linearno izmjenjuje, analizira, vrednuje, procesira, fokusira, rješava probleme i matematiku, dominira našom često manje vrednovanom desnom stranom mozga. Rezultati su lapsusi pamćenja, postavljanje riječi u pogrešnom poretku, nemogućnost ili nedostatak želje za dugim čitanjem, nemogućnost fokusiranja; zaboravljanje onog što ste upravo htjeli reći; nestrpljenje u linearnoj komunikaciji (audio ili pisanom obliku); osjećaj ispraznosti, rastrešenost, gubitak informacija o zanimljivom istraživanju ili kompleksnih informacija, osjećaj izbombardiranosti riječima, razgovorima i informacijama; odbojnost prema pisanju. Ponekad se osjećate tupo i nemate zanimanja za analize, živahne intelektualne rasprave, ili istraživanja. S druge strane, možete osjećati privlačnost prema podražaju osjeta: video filmovima, časopisima sa fotografijama, predivnim umjetničkim djelima, filmom, glazbom, skulpturom, slikarstvom, druženju s ljudima, plesom, vrtlarenjem, šetnjom i drugim kinestetičkim oblicima ekspresije. Možete tražiti duhovni sadržaj, čak i znanstvenu fantastiku.
Savjet: možete otkriti da dozvoljavate svom srcu i desnoj strani mozga da vas vodi, lijeva će tada biti primjereno aktivirana da vas podrži. Jednog dana, bit ćemo dobro balansirani koristeći obje hemisfere majstorski.

46. Vrtoglavica
Ovo se događa kada ste neuzemljeni. Možda ste upravo očistili velik emocionalni problem i vaše se tijelo prilagođava na ”svjetlije” stanje.
Savjet: opskrbite se proteinima. Ponekad se ”ugodna hrana” čini ispravnom. Ne odlučujte koja je hrana dobra ili loša za vas. Koristite svoje vodstvo da biste znali što vam je potrebno u datom trenutku. Skinite svoje cipele i stavite stopala na travu nekoliko minuta.

47. Padanje, nesreće, lomljenje kostiju.
Vaše tijelo nije prizemljeno ili vaš život nije uravnotežen. Možda vam tijelo govori da usporite, preispitate određene aspekte života ili iscjelite određene probleme. Uvijek postoji poruka. Kako sam nedavno slomila zglob, shvaćam da je moj zglob išao prema onome s čime sam se ja odbijala suočiti. O tome se radilo.
Savjet: ostajte uzemljeni tako što ćete skidati vaše cipele i stavljati vaša stopala na travu; još bolje, lezite na travu bez deke ispod sebe. Osjetite zemlju pod sobom. Idite van u prirodu. Usporite i obratite pažnju. Budite svjesni onoga što činite. Osjetite svoje emocije kada dolaze. Budite u sadašnjosti. Opkolite se plavim svjetlom ako se osjećate rastrešeno.

48. Lupanje srca
Ubrzano lupanje srca uglavnom je popraćeno otvaranjem srca. To traje samo nekoliko trenutaka i označava da se srce rebalansira nakon emocionalnog otpuštanja. Imala sam jednom jedno zastrašujuće iskustvo: probudila sam se usred noći, moje srce je lupalo. Mislila sam da će mi iskočiti iz prsa. Dogodilo se to samo jednom, shvaćam to kao snažno otvaranje srčane čakre. Ali nisam to provjerila. Moje srce je uredu.
Savjet: sjetite se što sam rekla o tome da zatražite liječničku pomoć ako vam je potrebna. Konzultirajte se s vašim liječnikom u vezi bilo kojeg stanja koje vam nije ugodno.

49. Ubrzan rast kose i noktiju.
Tijelo troši više proteina. Šteta što ne možemo reći tijelu gdje da rastu dlake a gdje da ne rastu. ( Ili možda možemo? Hmmm.)

50. Želja da pronađete svoju srodnu dušu ili plamena blizanca.
Više nego ikad prije ideja o tome da možemo imati odnos koji se podudara s onim što mi jesmo čini se sve primamljivijim.
Savjet: istina je da i mi moramo biti osoba koju želimo privući. Moramo voljeti sebe i tu gdje smo sada prije nego privučemo ”savršenog” partnera. Posao počinje u kući. Evo kako ja mislim da to funkcionira: držite želju za takvom osobom u svom srcu, ali bez vezivanja. Očekujte da ćete jednog dana naći nekoga tko vam više odgovara, ali otpustite bilo kakvo očekivanje o tome kako će izgledati i kako će se to dogoditi. Umjesto toga fokusirajte se na pročišćavanje svog života i na to da postanete ona osoba kakva želite biti. Budite sretni sada. Uživajte u svom životu. Tada ćete moći vidjeti …

51. Sjećanja isplivavaju.
Tjelesna sjećanja, potisnuta sjećanja, slike prošlih i/ili paralelnih života. Mi iscjeljujemo i integriramo cijelo naše biće, stoga očekujte da ćete imati neka od ovih iskustava.
Savjet: drž’te na umu da je najbolje prizvati ono što samo dolazi u um, ne analizirajte sve do temelja (jer ćete zaglaviti u baskrajnom petljavanju problemskih procesa), osjećajte svoje osjećaje kako vam nailaze. Potražite pomoć svojih vodiča.


Isječak iz Indigo spisa na Sunfell.com
Izvor: Indigo-svijet.hr
 
Natrag
Top