Na farmi su ostali loši ljudi

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Na farmi su ostali loši ljudi

Toma Panters koji je glasovima gledalaca u subotu po drugi put, izbačen sa „Farme” za „Blic” priča da se nijednog trenutka nije pokajao što je prihvati da učestvuje u ovom rialiti šou programu, jer se, kako kaže, podmladio, kao i da mu nije žao što je izbačen sa „Farme”, jer po njegovom mišljenju na imanju su ostali veoma loši ljudi.

farma-x.jpg


- Nisam razočaran, zadovoljan sam svojim učešćem. Iskren da budem, bio sam oduševljen kada sam izašao jer ja sam jedini, uz Topalka, koji nešto radi u životu, dok drugi učesnici žive od „Farmi” i sličnih emisija. Međutim, ne kajem se, produžio sam sebi život za bar 10 godina! Podmladio sam se, skinuo kilažu i zadovoljio dušu. Svakome ko puno radi bih preporučio isto, da ode negde u prirodu i malo se bavi fizičkim aktivnostima – kaže Toma i dodaje da je veoma razočaran ponašanjem ostalih učesnika koji ne biraju sredstva da bi što duže ostali na imanju u blizini Barajeva.

Pre nego što je izašao sa „Farme” Toma se čak posvađao sa Cakanom, što je iznenadilo sve budući da je on uvek insistirao na dobrim odnosima sa svima na „Farmi”.
- Nisam se svađao, samo sam pokušao da zaštitim Bebi Dol. Sa svima sam bio u dobrim odnosima. Najviše su me razočarali oni koje sam štitio, kao što su Sandra, Bebi Dol i Đura. Na primer, ja se posvađam sa Cakanom da bih zaštitio Bebi Dol a posle na televiziji vidim kako me je Bebi Dol ogovarala sa Cakanom i Viktorijom. To više nije stvar principa već pre svega kućnog vaspitanja. Tamo su veoma loši ljudi, kada sedimo zajedno pričaju jednu priču, a kada im okrenete leđa, počinje omalovažavanje – priča Toma koji kaže da, po njegovom mišljenju, od preostalih finalista pobedu najviše zaslužuje Topalko.

farma.jpg


- Voleo bih da on pobedi jer je vredan i dobar je drug, ali ne znam da li će tako i biti. Siguran sam da će na kraju pobediti onaj ko ima najviše para za glasanje – objasnio je Toma Panter koji tvrdi da od početka nije imao spremljenu bilo kakvu taktiku za pobedu.
- Teže mi je bilo kada sam drugi put ulazio na „Farmu”. Tada je splav već počeo da radi i nisam se radovao odlasku na imanje, ali morao sam da ispoštujem ugovor. Imao sam dve opcije, da, kao neki, po ceo dan ležim i ne radim ništa a uveče se zezam, ili da radim. Naravno, odlučio sam se da radim sve žive poslove, trudio sam se verovatno više od svih takmičara koji su mnogo mlađi od mene, ali ja nisam mogao drugačije, pa, umro bih od dosade da 24 sata dnevno ne radim ništa! – kaže Toma i napominje da iako nije osvojio nagradu od 100.000 evra neće imati problema sa vraćanjem dugova za obnovu svog splava „Blek panters”.
- Splav je 90 odsto završen a prijatelji su mi pomogli na odloženo plaćanje. Meni je „Farma” pomogla na početku, sa honorarom za učešće, a na nagradu nisam ni računao. Što se para tiče, ja sam na nuli i verovatno sam jedini takmičar koji ništa nije zaradio od „Farme”. Nisu pare najvažnije, uživao sam da neke stvari radim po prvi put – pekao sam rakiju, spremao svinjsku daču, učio da koljem svinje... – zaključio je Toma Panters.

Finale sutra
Finale „Farme” je sutra uveče, a za nagradu od 100.000 evra će se boriti osam preostalih finalista - Cakana, Viktorija, Nigor, Topalko, Bebi Dol, Sandra, Marko i Maja Nikolić. Da stvari budu zanimljivije, organizatori su odlučili da na imanje vrate Big Mamu, Topalka, Saleta Jovanovića i Marijanu Grgić, ali njih četvoro neće biti u konkurenciji za glavnu nagradu.


Autor: A. Novaković
 
Natrag
Top