Član
Učlanjen(a)
20.10.2010
Poruka
2
imam navedenu nokiu i nece da se upali,nereaguje kad ubacim punjac i na usb... a bateriju sam probao iz druge n95 i nece... sta moze biti? Hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
sve u svemu nisi nam nista rekao :( Kako je stao telefon? Desava li se sta kad ga nakacis na kompjuter i kratko stisnes paljenje, da li ga vidi kompjuter tad ....
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2010
Poruka
2
e upalio sam telefon,jedva i sad radi... ali se desava sledece... kad stisnem dugne za meni nece da otvori i ono malo c za brisanje ne radi... sta moze biti? :/
 
Učlanjen(a)
03.11.2010
Poruka
24
probaj da updatujes software ako vec ima najnoviju verziju samo je ponovo instaliraj, ali bolje probaj da formatiras fon ali pazi formatiranje brsiee sve!!! nemoj da se zeznes da nesto ostavis i karticu izvadi ako ga formatiras.... kod ti je : *#7780# uradis to i onda instaliras novi softwer ako to ne radi onda ima neki dobar problem....:)
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Moze biti da je pokvasen npr. jer je vrlo cudno to sto nije htio paliti a sad i te dvije tipke. Mada realno moze biti i bilo sta drugo
 
Učlanjen(a)
05.04.2011
Poruka
2
Potrebna mi je pomoc hitno vezana za ovaj telefon!!!!!
Bio je apsolutno "mrtav" pa je zamenjen flet i sad kad se upali cuje se standardna melodija pri paljenju i upale se svetla na dugmicima ali je ekran idalje crn!!!! Sta da radim???? Molim vas da mi odgovorite brzo..Hvala unapred
 
Natrag
Top