Murinjo: Ne pregovaram sa Realom

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Murinjo: Ne pregovaram sa Realom


Trener italijanskog fudbalskog šampiona Intera Žoze Murinjo negirao je danas da pregovara sa Real Madridom i rekao da su pojedini mediji u Španiji "nepošteni".

2dmfbf4.jpg


"Pojedini novinski listovi u Španiji su nepošteni i izmišljaju vesti - ja nisam deo te igre. Neki ljudi izgleda ne mogu da shvate dve stvari, da dajem izjave samo na konferenciji za novinare i da ne gostujem u televizijskim zabavnim emisijama. Nije mi zabranjeno da govorim, nego ne volim takve stvari", rekao je Murinjo italijanskim medijima.

Inter će u sredu na svom terenu igrati protiv Čelsija, prvu utakmicu osmine finala Lige šampiona, a Murinjo je rekao da ne želi da daje izjave pre konferencije za novinare.

"Znam da svi u Engleskoj jedva čekaju da kažem nešto o Čelsiju, ali moraće da sačekaju do konferencije za novinare. Tada ću pričati samo o predstojećoj utakmici", rekao je bivši trener "plavaca".

Portugalski trener se, ipak, osvrnuo na izjavu predsednika Napolija Aurelija De Lorentisa, koji je rekao da nikada ne bi angažovao Murinja.

"De Lorentis? On ne može da me priušti", poručio je "Specijalni".



Izvor:Blic
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
46
Ma bilo bi jako dobro on da ide na mestu Aleksa Fergusona,tako i sam nacuo da ce on biti u taj potesniji krug mogucih naslednika velikog sera Aleksa....
 
Natrag
Top