Murinjo: Moj naslednik u Interu biće strateg Palerma

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Murinjo: Moj naslednik u Interu biće strateg Palerma
30. Oktobar 2009. 15:35

00013049.jpg


Trener Intera Žoze Murinjo toliko je ishvalio kolegu iz Palerma Valtera Zengu posle prekjučerašnje utakmice ova dva tima u Seriji A (5:3), da mu je poručio kako ga vidi kao jedinog naslednika njegove klupe na "Đuzepe Meaci".

- Ponekad tim izgubi nit, ali ne smatram da se to i nama dogodilo, iako smo protiv Palerma prokockali prednost. Palermo je fantastično reagovao, Valter Zenga je pomislio kako mu je svejedno da li će da izgubi sa šest ili sedam golova razlike, pa je krenuo na sve ili ništa da vidi kako će se sve završiti. Zenga je sjajan trener! Rekao sam mu da se strpi da mi 2013. istekne ugovor. Za to vreme će još sazreti, a onda ću ga predložiti da me nasledi na klupi Intera - oduševljen je bio Murinjo Zengom, prenosi "Blic".

Italijan koji je ne tako davno trenirao Crvenu zvezdu uzvratio je komplimente Murinju.

- Inter ima trenera i to sjajnog. On će da im donese puno toga dobrog. Ja imam ugovor sa Palermom i nadam se da nas očekuju uspesi. Kada on istekne onda ću se okrenuti ostvarenju sna a to je vođenje Intera - iskren je Zenga.

Izvor: Sportal
 
Natrag
Top