Multiupload slika

VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Za one koji zele mnogo vise slika uploadat odjednom i zatim postaviti te iste slike na Forum,mogu da vam predlozim i savjetujem jedan vrlo dobar domaci Hosting Servis.
Ja licno sam vrlo zadovoljan njihovom uslugom pa bih i ostalim preporucio.

Evo linka:
Kod:
http://www.imagesforme.com/

Kod njih mozete do 50 slika odjednom uplodati i prilicno je brza usluga.

Ukratko tutorijal:


Odite na njihov link i ako imate vise slika za upload,izaberite opciju pod brojem 1.
Nakon toga klik na Browse kao na slici pod brojem 2,da bi pronasli slike na vasem racunaru.
Kad ste izabrali slike koje zelite uploadat preostaje vam jos jedan klik kao na slici oznaceno pod broj 3 (Upload)



624a14a0.png




Pricekajte par sekundi i nakon toga pojavit ce vam se prozor na kojem cete moci kopirati link koji vam je potreban.


hrVkP0.png




Pozz i uzivajte.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kolaga posto se odlicno znamo sa neta.....a i sam si mi davno reko za taj host zato nisam ni hteo ga pojavljivati naravno u mojim tutorijalima ,medjutim imam nesto malo bolje od toga,otiso sam korak napred....
2eamr8j.gif
..Potrebno je samo skinuti alat i instalirati...Ima pluginge u sebi za upload vec na Facebook, Flickr, Imageshack a u folderu sam i postavio pluging za Tinypic koji samo treba iskopirati u istalacionom folderu C:\Program Files\Rightload\plugins...Alat imate na adresi.....

:download:

Kod:
http://hotfile.com/dl/71926815/7ec1dd7/Rightload.rar.html


:sifra:

Kod:
SerbianForum.org

Rad sa alatom je jednostavan.Posto ga startovali u gornjem meniju kliknite na File a zatim u padajucem i na Add file to queue.....broj 1

002jnq.jpg


U novootvorenom prozoru nadjite u racunaru koliko god hocete slika koje spremili za upload ,selektujte ih i kliknite na Otvori.....broj 2

003xsz.jpg


Posto ubacili u program sve slike koje zelite uploadovati kliknite na strelicu te u padajucem meniju odaberite host na koji zelite uploadovati(ja sam naravno Tinypic)...broj 3,te preostaje da kliknete jos na Start Upload.....broj 4

004jr.jpg


Zatim kliknite na Yes........broj 4

005nrb.jpg


Uploadovace se jedna po jedna slika ........

006ahc.jpg


A po zavrsetku uploada poslednje slike dobicete izvestaj o link adresama na kojima se nalaze vase uploadovane slike.......

007kl.jpg


Radi na principu Rapidshare uploadera samo sto se njime uploaduju fotografije.A evo pluginga za jos jedan server za upload fotografija koji mozete ubaciti u program......

:download:

Kod:
http://rightload.org/files/plugins/Waffleimages.zip

Kolega ,moras priznati da je dobro.....
2rqy7pl.jpg


9jzmth.gif
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
Svaka cast kolega.....ja sam mislio da si ti krenuo na zimski san...ali sam se eto prevario.:roll:
Salim se malo......nisam ni sumnjao u tebe
opet si dobar posao obavio.... :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
93
Je..je ... al " stara" je to škola u bokija....:blum3::blum3:

Odlično boki i d3vill....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Momci, da se ne naljutite, Ja sam se zahvaliJo Korini,
jerBo se ona vaMi zahvalila :lol::lol::lol:!!!
 
Natrag
Top