Mtk RB951G

Učlanjen(a)
23.11.2014
Poruka
87
Ima li ko ovaj ruter ? Kako se pokazao obzirom na nisku cenu i visoke perfomanse i oskudevan spoljni izgled ?
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
Ja mogu da ti kazem da kosta oko 11k-12k dinara i da je mikrotik koji je oduvek bio sinonim za nesto odlicno,ima lev4 licencu i sa njim moze svasta da se uradi,verovatno ne bi uspeo pola njegovog potencijala da upotrebis.drugim recima u svetu automobila bi bio otprilike Audi.:buba_lcd::roll:
 
Učlanjen(a)
23.11.2014
Poruka
87
Ja mogu da ti kazem da kosta oko 11k-12k dinara i da je mikrotik koji je oduvek bio sinonim za nesto odlicno,ima lev4 licencu i sa njim moze svasta da se uradi,verovatno ne bi uspeo pola njegovog potencijala da upotrebis.drugim recima u svetu automobila bi bio otprilike Audi.:buba_lcd::roll:
To me i plasi :warning:....nisam do sada imao posao sa mikrotikom ali sam voljan nauciti. :dance2:Najvise sam ga kupio iz razloga sto ima LOAD BALANCE opciju.....sve u svemu ,na malom mestu spakovano mnogo stvari.... Prosao sam na licitaciji za nepune 4 crvene(nov u kutiji). Ako se ne snadjem sa njim ode na licitaciju o5 :roll:. Stize do petka tako sam dogovorio sa prodavcem.
 
Natrag
Top