Mozilla i dalje Crash-ujue na ovom forumu

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Iako sam probao i sa starijim i evo juce mi se update-ovala najnovija verzija,jos uvek crash-uje Fash na ovom forumu.Dok na 8-ici i Ubuntu nemam nikakvih problema sa ovim pretrazivacem i zato na 7-ci koristim Chrome.probao sam mozilu na mnogo Web stranica,ima jos par gde pravi probleme.Citao sam mnogo i mnogo stosta probao,ali nista.jedino da oborim OS,a on mi radi zasad besprekorno.Cudna stvar.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Probaj ovako kolega:
Kod:
Disable Flash Player in Firefox

Open Firefox and click on main menu (with three horizontal lines)
In the menu, click on “Add-ons”.
On the next page, you will see an option of “Plugins” in the left panel, click on it.
Now, click on the drop down menu on the plugin “Shockwave Flash” and select “Never Activate”. This will disable the flash player

Da vidimo da ne pravi flash problem.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Iako sam probao i sa starijim i evo juce mi se update-ovala najnovija verzija,jos uvek crash-uje Fash na ovom forumu.Dok na 8-ici i Ubuntu nemam nikakvih problema sa ovim pretrazivacem i zato na 7-ci koristim Chrome.probao sam mozilu na mnogo Web stranica,ima jos par gde pravi probleme.Citao sam mnogo i mnogo stosta probao,ali nista.jedino da oborim OS,a on mi radi zasad besprekorno.Cudna stvar.

Ja koristim mozilu svuda pa i ovde i ne krashuje mi ovde a ni na drugim sajtovima!
zadnja verzija je 47.0!
gvgerzoja flash plejera
Daj neki link od tih sajtova gde ti krashuje?

Flash player version.PNG
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
To je mozda na jos 2 ili 3 sajta,a nisam ih zabelezio,jer me nije interesovalo.Jedino sam hteo da vidim da nije bas samo na ovom forumu.Mene vise brine sto se to desava na Win,7,a na Win.8.1 i na Ubuntu nema nikakvih problema.Setio sam se.Igrao sam sa unukom igrice sa mocnim rendzerima,na vise mesta i na par njih je bilo problema.

Verzija Firefox Setup 51.0b1,ne crash-uje,radi dobro i brzo.Da je ne ureknem.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top