Mozila i 100% cpu

Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
404
Imam kompjuter amd 6000+, 4gb rama, nvidia 9600 Gt grafička

Kad se pokrene bilo koja igra, npr Gta San Andreas ili Minecraft ili Salts cpu radi sa oko 50%

ali kad se samo pokrene Mozila Firefox kasnije i Torch browser cpu ode na 100% i dok se ne ugasi Mozila ili Torch cpu se rjetko spušta ispod 100%

Norton ne pokazuje ništa, Unhackme ne pokazuje isto ništa

ako netko zna rješenje bio bih mu jako zahvalan da cpu neide na 100% zbog mozile
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Imam kompjuter amd 6000+, 4gb rama, nvidia 9600 Gt grafička

Kad se pokrene bilo koja igra, npr Gta San Andreas ili Minecraft ili Salts cpu radi sa oko 50%

ali kad se samo pokrene Mozila Firefox kasnije i Torch browser cpu ode na 100% i dok se ne ugasi Mozila ili Torch cpu se rjetko spušta ispod 100%

Norton ne pokazuje ništa, Unhackme ne pokazuje isto ništa

ako netko zna rješenje bio bih mu jako zahvalan da cpu neide na 100% zbog mozile

Zadnja verzija mozile ti je 45.01 e sad zavisi sta ti imas koju verziju!
Takodje probaj otvori task menadzer pa vidi da li jos nesto vuce cpu resurse osim nje!
Probaj ukloni je sa nekim programom revo uninstaller ili my uninstaller ili neki slicnim detaljno pa reinstaliraj svezu verziju mozda je samo neki bag u pitanju!
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
404
Zadnja verzija mozile ti je 45.01 e sad zavisi sta ti imas koju verziju!
Takodje probaj otvori task menadzer pa vidi da li jos nesto vuce cpu resurse osim nje!
Probaj ukloni je sa nekim programom revo uninstaller ili my uninstaller ili neki slicnim detaljno pa reinstaliraj svezu verziju mozda je samo neki bag u pitanju!

Instalirao Operu za početak i već lakše diše cpu, sutra ili ovih dana pokušam kako si napisao.

Ako ni to nebude išlo, ići ce novi windowsi
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
404
evo da se javim sa malim zakašnjenjem, instalirao operu i bilo je vec puno bolje, nije cpu bio cjelo vrjeme na 100%

sa comodo ice dragon browserom cpu se najvise vrti na 10-20% opterecenja

Skinio sam sa Mozila stranice verziju 45 od firefox i stanje je ok, cpu nikada nije prešao 60% kad se tek pokrene, kad se ucita (loading firefox) cpu padne na 0 -20 %

Vjerojatno je bio neki bug, hvala svima na savjetima i na pomoći
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top