Moze neko da mi pomogne?!

Član
Učlanjen(a)
06.08.2013
Poruka
34
Pozdrav, prosli puta sam imala problem sa fejsom i bilo je nesto do njih, to sad sve ok.
Evo poslednjih mjesec i po dana meni internet navece katastrofa. Konektovano sve, signal dobar ali nece da otvara stranice.
Internet mi je ovaj iz Bijeljine i ja sam ih odmah zvala, prvo nisam mogla uopste da se konektujem na svoju mrezu nego me uvijek prebacivalo na drugu koja je takodje iz ove firme ciji ja net koristim. Poslali su mi covjeka jednog da vidi u cemu je problem, on je dolazio i kao ubacio mrezu samo u profil i to je to. Posle sat i po, meni je opet net bio katastrofa i evo jos uvijek, ne razumijem u cemu je problem, ujutru i u toku dana pa sve do mozda 3,4 posle podne je ok, ali zato navece haos, nista nece da otvori. Pa me zanima da li znate u cemu je problem? Sta mislite do cega bi ovo moglo biti? Hvala vam puno!
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
ako se radi o bezicnom internetu starijeg tipa onda takve smetnje su normalno.niste naveli koji internet koristite i malo detaljnije da opisete konekciju vaseg racunara na internet..
takav problem moze biti i do racunara ,ali ste napisali da je problem samo navece onda msm da je racunar ok.
zagusenje saobracaja je normalno predvece posebno vikendom.,ali nebih trebalo biti mnogo primjetno.
ja inace koristim adsl mtel i znaju se desiti zagusenja nekad predvece ali nista sto bih me trebalo zabrinuti.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Pogotovo vikendom i praznicima mnogo naroda u to posle podne do kasno u noc koristi internet.Ja imam KDS i ima ponekad malo kocenja,ali nista zabrinjavajuce sto kaze kolega darko0000.
 
Učlanjen(a)
25.01.2014
Poruka
44
pa firma kod koje koristis internet treba da ima dobru infrastrukturu prije svega, da bi izdrzalo da nekoci ili ti neprekida internet kad je malo veci broj ljudi, ja sam inace preplatnik cg telekoma i desavalo se do prije 3 godine tako, kako su unaprijedili svoju infrastrukturu sade nema problema.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
neznam dokle rade ti u servisu,ako rade i posle 4 sata treba da ih zoves kada je los net,pa da onda pogleda zasto se to desava.I kod mene pomalo koci oko 8 sati tada se najvise koristi net,ali ne toliko da ne mogu da otvorim neki sajt i tako slicno,download ide malo sporije,ali i to neprimetno.Tako ako im vec placas nek ti obezbede protok koji si ugovorila snjima,duzni su to da ti obezbede.Ako ne mogu neka ti kazu i predji kod drugog provajdera.
 
Natrag
Top