Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Movies by D3n1s

• Začetnik teme D3n1s
  • Datum pokretanja
secerlama 2

secerlama 2

Član
Pozdrav
da li ovo sad može kako da se upakuje da radi na androidu ili u kodiju

D3n1s

D3n1s

Moderator
***Hidden content cannot be quoted.***

Meni neće da otvori pokazuje mi trojance.
Ko ti pokazuje trojance? Tvoj AV? (pošalji SS) ili ti je VirusTotal pokazao trojance?

Da ti objasnim...

Aplikacija u sebi ima toliko funkcija od download filmova do download titlova. Ima preko 200 web stranica za ilegalno gledanje filmova. Preko 100 video hostova za ilegalno postavljanje filmova. Ukupno 20.000 linija ručno napisanog koda nastalog od Noobroom aplikacije na kojoj smo radili ja, Sandy187 i pokojni D.M.W.

Ovo pročitaj al' stvarno pročitaj, nemoj samo otvorit i zatvorit.

Kod:
http://blog.nirsoft.net/2009/05/17/antivirus-companies-cause-a-big-headache-to-small-developers/
Bitno je naučit, jer kad antivirus kao što je Baidu ili CrowdStrike Falcon (ML) za koje vjerovatno niko od vas nikad nije ni čuo napiše da aplikacija ima trojanac onda znaj da je to "False Positive". Druga stvar ako je AV koji ti koristiš u spisku ovih čemu onda frka? Koristiš Symantec?

3 / 60 je skoro pa sasvršen omjer.

Čak i da je 20/60, jednostavno je, ili vjeruješ ili ne vjeruješ developeru, nema tu treće.

Imao sam Commodore PC-20 (8088), 286, 386, 486, PII, PIII, DOS 3.30, NC 4.0, DOS 6.22, NC 5.0, Win3.1, Win95, Win98, XP, Win7, Win 10, Pascal, Fortran, Algol, Cobol, Basic, Qbasic.

Znam kako sistemi dišu tako da vjeruj mi, ako neko zna o čemu priča onda sam to ja.

btw. Već sam ispravio neke stranice i dodao još neke nove pa ću uskoro izbacit apdejtovanu verziju.

Pozdrav
da li ovo sad može kako da se upakuje da radi na androidu ili u kodiju
Ne može a i zašto bi? Kodi već ima sve to pa i bolje jer ima više developera, na ovom radim samo ja. Za android bi trebao kompletan kod napisati ponovo što je puno posla a i još uvijek ne znam kako, polako učim pa možda i bude.

D3n1s hvala na pojašnjenju meni je bitno da ti kažeš da je sigurno i to je onda ok.Kod mene ovaj A/V Bitdefender 2017 nije dao da ga skinem uopšte pa sam ga isključio i skinuo fajl, a onda sam ga preskenirao na virustotal i to je bio ovaj rezultat na linku koji sam stavio. Hvala ti na tvom neumornom radu i pomoći koju nam pružaš.