Šta je novo?
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
27.998
Ima video a nema prevod dole u aplikaciji.

Kada nema prevoda u aplikaciji a sa domacih sajtova su skriveni ubaceni u

openload
vidzi
videowood
videomega

samo klik na

F10

I u aplikaciji ima padajuca gde su prevodi i onda ce tu da s pojavi link prevoda i samo klik na njega i dobices dole prevod u aplikaciji.

k1Jfhez.jpg

FFNSzb8.jpg

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
27.998
Ne znam da li sam postavio pitanje na pravom mestu,treba mi pomoc u vezi VLC plejera. Pošto sam hteo da napravim neku playlistu muzike sa you tube i ubacim u VLC kada to uradim VLC nece da mi ucita link i pise MRL error,ako bi mogao neko da mi pomogne ne znam kako da rešim?

s5F56C0.jpg

6vD7icy.jpg

cYODER6.jpg

Vlc moras da iskljucis u njemu Loop da bi moglo da funkcionise na ovaj nacin.

U Potplayer-u mora da se zada komanda da kad zavrsi jednu numeru da se iskljuci player po zavrsetku i da se koristi samo jedan player i on odradi to u sekundi ugasi -upali i krece sledeca numera.

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.097
Prvi post editovan!

Informacije o apdejtu (F4 ili Desni klik > Support)

Openload ispravljen, napravio sam kod koji je sposoban da se prilagodi promjenama. Aplikacija će sastavit novu emoji tablicu ako se trenutna promjeni u budućnosti.

Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
557
Pohvala što si stavio openload, kakva slika.. Sa ovim ostalim linkovima sam se mučio sa gledanjem dobra slika ali nije hd, ovo sada osvežavajuće :mig:

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.097
Pohvala što si stavio openload, kakva slika.. Sa ovim ostalim linkovima sam se mučio sa gledanjem dobra slika ali nije hd, ovo sada osvežavajuće :mig:

Da, openload je trenutno na vrhu što se tiče filmova, nadam se samo da neće mijenjat ništa dugo jer već su pravo zakomplikovali video url. Mada ubacio sam i Base64 i HEX to ASCII i ovaj emoji za openload i sve što je zaštićeno tako da trenutno nema toga što ne možemo provalit.

Imaš i one google blog nešto, nisu ni oni loši.