Šta je novo?

Movies by D3n1s

• Začetnik teme D3n1s
  • Datum pokretanja
bind

bind

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
27.843
Ima video a nema prevod dole u aplikaciji.

Kada nema prevoda u aplikaciji a sa domacih sajtova su skriveni ubaceni u

openload
vidzi
videowood
videomega

samo klik na

F10

I u aplikaciji ima padajuca gde su prevodi i onda ce tu da s pojavi link prevoda i samo klik na njega i dobices dole prevod u aplikaciji.

D3n1s

D3n1s

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.097
Prvi post editovan!

videowood.tv (ako ne dobijete link odma probajte ponovo)

Kod:
http://videowood.tv/embed/kyp5
http://videowood.tv/embed/ewrp

Poslednja izmena:
bind

bind

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
27.843
Ne znam da li sam postavio pitanje na pravom mestu,treba mi pomoc u vezi VLC plejera. Pošto sam hteo da napravim neku playlistu muzike sa you tube i ubacim u VLC kada to uradim VLC nece da mi ucita link i pise MRL error,ako bi mogao neko da mi pomogne ne znam kako da rešim?

Vlc moras da iskljucis u njemu Loop da bi moglo da funkcionise na ovaj nacin.

U Potplayer-u mora da se zada komanda da kad zavrsi jednu numeru da se iskljuci player po zavrsetku i da se koristi samo jedan player i on odradi to u sekundi ugasi -upali i krece sledeca numera.

D3n1s

D3n1s

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.097
Prvi post editovan!

Informacije o apdejtu (F4 ili Desni klik > Support)

Openload ispravljen, napravio sam kod koji je sposoban da se prilagodi promjenama. Aplikacija će sastavit novu emoji tablicu ako se trenutna promjeni u budućnosti.

D3n1s

D3n1s

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.097
Prvi post editovan!

Informacije o apdejtu (F4 ili Desni klik > Support)

AleksaVP

AleksaVP

Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
554
Pohvala što si stavio openload, kakva slika.. Sa ovim ostalim linkovima sam se mučio sa gledanjem dobra slika ali nije hd, ovo sada osvežavajuće :mig:

D3n1s

D3n1s

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.097
Pohvala što si stavio openload, kakva slika.. Sa ovim ostalim linkovima sam se mučio sa gledanjem dobra slika ali nije hd, ovo sada osvežavajuće :mig:
Da, openload je trenutno na vrhu što se tiče filmova, nadam se samo da neće mijenjat ništa dugo jer već su pravo zakomplikovali video url. Mada ubacio sam i Base64 i HEX to ASCII i ovaj emoji za openload i sve što je zaštićeno tako da trenutno nema toga što ne možemo provalit.

Imaš i one google blog nešto, nisu ni oni loši.