Moje drage komsije

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
s'vremena na vreme odgledam deo ali nikad od pocetka do kraja epizode. primetio sam da su likovi dosta komicni i da serija spada u onu vrstu " lakih " tj opustajucih. ono sto sam dosad ispratio to mi se i svidelo i uvek je ispratim sa osmehom ...
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
Meni se jedino ne svidja sto pocinje jako kasno,nekad odgledam samo pocetak i zaspim,pre su je pustali i oko 17:30h tad sam je bas pratila.Super je,uvek me nasmeje ma koliko bila tuzna,i to je jos jedna u nizu serija koja nije ''spanska''.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
e, da znas da sam se pitao kad se prikazuje ... s'obzirom da se trenutno prikazuju reprize pakovig sveta, pokusacemo da otpratimo koju epizodu i komsija...
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
jao znam za tu seriju, ali je ne gledam, meni nije nesto zanimljiva
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2010
Poruka
4
Serija je zanimljiva ali ne mogu vise da je pratim, posto mi se cesto desi da zaspim :(

Nadam se da ce se B92 smilovati i vratiti je u stari termin, ili neki normalniji.
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
Serija je zanimljiva ali ne mogu vise da je pratim, posto mi se cesto desi da zaspim :(

Nadam se da ce se B92 smilovati i vratiti je u stari termin, ili neki normalniji.
Stvarno bi mogli da je vrate u normalan termin,retko ko je gleda u 1:30h

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

jao znam za tu seriju, ali je ne gledam, meni nije nesto zanimljiva
Pa bas steta serija traje dugo i lepa je na svoj nacin,nekome se svidja ,a nekome ne,ali je svakako bolja od telenovela. Da li pratis neku drugu seriju?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
199
Trenutno ne pratim nista posebno, nekad pogledam ove domace serije, mozda ako ima Istrazivaci zlocina ili nesto slicno, a ranije sam gledao Bekstvo iz zatvora i Brigadu
 
Natrag
Top