Moj prvi sajt

Član
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruka
146
Znači ti si taj što šalje spam poruke?

Stigao mi je "newsletter" sa dotičnog sajta iako se nikad nisam prijavio za isti.
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2011
Poruka
18
:) i meni je stigao spam .. ne moze precicom do laznog uspeha .. dakle, samo white SEO tehnike jer to je na duze staze dobitna kombinacija
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Spamovanje je baš nekorektno. Predpostavljam da te interesuje mišljenje o izgledu sajta, navigaciji.... Dva menija, pri tome sam gornji video tek kada sam krenuo u detaljnu analizu. Pri tome, svi padajući meniji iznad fleša u hederu su uskraćeni za stavke koje se nalaze ispod flash animacije u hederu. Reklame u desnoj koloni su skoro potisnule osnovni sadržaj, ali dobro od nečega se mora živeti. Ako ti je sve srpski zašto je "read more". Pretplata za članke????? Na svaki ali baš svaki članak. Pa šta će mi pretpalta na live Pink TV koji uz to ni ne radi. Galerija fotografija - prevelika fotka koja je izabrana. Na laptopu sa 15 inčnim ekranom nevidim ni navigaciju galerije ni umanjenne sličice ostalih fotografija galerije. Sadržina članaka, njihova dužina i način na koji se donosi i obrađuje tema su korektni. Ipak u istaknutim člancima na naslovnoj strani je najčešći horoskop. Aman čoveče - horoskop i reklame najviđeniji na info portalu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2013
Poruka
3
Cao

Mislim da si mozda mogao da dodas male oglase za tvoj grad i okolinu.Bilo bi vise poseta. pozzzz. Bosa
 
Natrag
Top