Mila napustila kuću "Velikog brata"

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Mila napustila kuću "Velikog brata"

Drugi ukućanin koji je napustio rijaliti Veliki Brat voljom publike i učesnika je Mila Tokić. Nominovane za izbacivanje bile su i Tamara i Slavica. Nemešova mama u potpunosti podržava sina samo bi volela da više peva...​

141910_mila_f.jpg
Mila Tokić napustila "Velikog brata"​

Prvi seks u Velikom Bratu nije samo pobudio pažnju publike, već je "na noge digao" i RRA, Nemeš i Marijana su ušli u istoriju domaćeg rijalitija, i dok ga njegova porodica podržava, Marijani se ne piše dobro. Roditelji su zgroženi ćerkinim ponašanjem.

"Najpoželjnija punica u regionu", Nada Nemešević, je ponosna na svog sina i kaže da nema razloga da se bilo čega stidi jer on nije uradio ništa loše.

"Iskreno smo bili šokirali, ali niko nije imao negativan komentar. Požarevac je mala sredina, pa su mnogi bili iznenađeni jer to nisu očekivali od njega. Mislim da niko ne bi mogao da predvidi ponašanje u Kući", pravdala je mama sina.

Ma neće sina ni da grdi kada dođe kući, ali je više očekivala da peva a ne da se ...

"Nadam se da će uskoro u Kući pokazati ono zbog čega nas je i ubedio da odobrimo njegovo učešće u rijalitiju - da se medijski eksponira kao pevač, a on je pokazao nešto drugo... Uvek je okružen devojkama i uvek je prema njima pažljiv, jer je 'lep spolja a još lepši iznutra'."

Mama Nada je poručila svim roditeljima da razumeju svoju decu, jer im, kaže, sigurno nije lako...

Proteklu nedelju je obeležio u slučaj "Tamarin dečko na ogradi kuće" koji je došao da joj lično kaže da je kraj zbog njenog "druženja" sa Nikolom.

Nikola je odlučio da se povuče i od sada bude "na dva metra od Tamare" jer ne želi probleme sa njenim sada već bivšim dečkom.

"Vidiš da je rekao da više ne smeš spavati pored mene. Lud je, nije ljut na tebe već na mene, misli da se ja tebi uvaljujem..."

Pojedini tvrdili da se "uljez" popeo na ogradu iz ljubavi, Tamara je imala drugačije mišljenje.

"Ma to je muški ponos, nije ljubav."

Dok su svi na otpadu raspravljali šta je razlog, Nikola se ipak nije držao "dva metra" od Tamare već joj je nudio "rame utehe".



vesti online
 
Natrag
Top