Miki Đuričić kuva i na plus 40

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Miki Đuričić kuva i na plus 40
„Blic” na snimanju TV serijala „Priče sa salaša”
25.07.2009. - 05:00

miki-ver.jpg


Jedan od najtoplijih dana ovog leta bio je ujedno i prvi dan snimanja novog televizijskog kulinarskog serijala od osamdeset epizoda pod nazivom „Priče sa salaša”. U ulozi glavnog kuvara je niko drugi do Miki Đuričić, pobednik „VIP Velikog brata”, a serijal se snima na poznatom Salašu 137.

Miki, sa belom kuvarskom kapicom u rustičnom ambijentu salaša u vojvođanskom mestu Čenej, stoji napolju za šporetom i kuva. Napolju je skoro četrdeset stepeni, a šporet na kom se kuva i svetla velikih reflektora temperaturu podižu za još koji stepen. Kao u sauni, sa Mikijevog lica se cedi znoj, a on kuva riblju čorbu za svoju prvu gošću Ivanu Škorić, manekenku koju je upoznao u kući „Velikog brata”. Ivana se takođe preznojila, ali ipak uzima da proba Mikijevu čorbu.
- Miki je divan čovek i ja sam se s njim dobro slagala dok smo bili u kući „Velikog brata”. Znala sam da dobro kuva i prihvatila sam ponudu za učešće u njegovom kuvarskom šou programu. Mogu da vam kažem da je napravio odličnu riblju čorbu - rekla nam je Ivana.
Ivana i Miki su brzo završili svoju epizodu, pa je na red došao Slavko Beleslin, popularni voditelj dnevnika „TV Pink” i tok šou programa „Piramida”. Reditelj emisije Stanko Crnobrnja sa ekipom namešta kamere za novu epizodu. Na monitoru pažljivo prati situaciju, kreće nova akcija.
Miki za Beleslina sprema kupus sa ovčetinom. Vrućina ne smeta profesionalcima da rade, a producenti Ivan i Aneta Ivanović iz „Revolution Multimedia”, bodre Mikija i Slavka.

miki1.jpg


- Ovo nam je četvrti dan kako radimo emisiju „Priče sa salaša” u kojoj Miki sprema kulinarske specijalitete. Kratke petnaestominutne epizode sa Mikijevim receptima emitovaće se svaki dan na nekoj od nacionalnih televizija, a vikendom će biti specijalna emisija sa njegovim VIP gostima koja će trajati sat vremena. Miki je zaista pravi profesionalac - kaže Aneta Ivanović.
Pošto je Miki skuvao kupus sa ovčetinom, poslužuje ga Beleslinu i podseća ga da je učestvovao kod njega u „Piramidi”, te da je pobedio zahvaljujući glasovima publike čak i slavnog Bidžu Budimirovića.
- Miki je odličan kuvar i sad sam se uverio u to. Kupus sa ovčetinom, hm… nikad nisam jeo ništa slično toplo na četrdeset stepeni. Bilo je zaista vruće, ali smo se potrudili da se dobro zabavimo. Nadam se da će moj i Mikijev šaljivi razgovor biti zanimljiv publici - rekao nam je Slavko Beleslin.
Konačno je i Miki napravio pauzu.

miki2.jpg


- Nisam umoran. Volim da kuvam. Više me je izmorio život u medijima. Svega mi je dosta. Živim u Novom Sadu i stalno me presreću ljudi, traže autograme, da se slikaju. Zovu me u silne emisije. Dosta mi je. Želim da završim ovo snimanje, pa se vraćam kod mojih u Kupinovo. Od para koje sam dobio za pobedu u „Velikom bratu” kupio sam samo „golfa 5”, pa sam pokretan i mogu da jurim gde god hoću. Ali treba mi mir. Idem u Kupinovo, kupiću čamac i pecaću. Želim da se vratim među svoje i da pijem zidarsko pivo ispred samoposluge u Kupinovu - rekao nam je neumorni kuvar.
Miki planira da u svojoj emisiji ugosti sportiste, voditelje, glumce, muzičare. Uskoro će mu gosti biti fudbaler Partizana lamina Dijara, pevačica Nataša Bekvalac, glumica Jovana Balašević…

„Okršaj” sa „Velikim bratom”
Miki Đuričić je pre nekoliko dana bio gost u Jutarnjem programu B92, povodom kastinga za novi serijal „Velikog brata”. Miki je tada osuo paljbu po „Emotionu”.
- Istina je tu još ima nekih neplaćenih stvari sa njihove, ali i sa moje strane. Vratiću to što dugujem, a onda očekujem da je dobijem svoj dug i da tako stavim tačku na tu priču - priča Miki.

Izvor: Blic
 
Natrag
Top