Mekarti: "Zadovoljan sam Milijašom"

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Mekarti: "Zadovoljan sam Milijašom"
24. avgust 2009.


3685500464a92bc8f79d13806989229_big.jpg


Menadžer Vulverhemptona Mik Mekarti pohvalio je bivšeg kapiten Zvezde Nenada Milijaša, koji je letos stigao među 'Vukove'.


"On je fantastičan momak, lepo se uklopio u sredinu, svi su ga dobro prihvatili i poseduje ogroman talenat. Zadovoljan sam njime", izjavio je irski stručnjak.

Novinar BBC-ja konstatovao je da Milijaš nije impresionirao u prva tri kola, što čudi, s obzirom da je na premijeri bio izabran u tim kola, a da je protiv Vest Hema asistirao za jedini pogodak na utakmici.

Mekarti kaže da srpski fudbaler još nije navikao na način igranja u Premijer ligi.

"Pitam se da li se u Srbiji ikada suočio sa tolilo visokim intenzitetom igre na tri utakmice uzastopno. Znam odgovor na to – nije. Uz to, igrao je za Crvenu zvezdu, jednu od vodećih ekipa, a sada je u timu koji se tek vratio u Premijer ligu".

Milijaš je igrao na poziciji polušpica, a zadužen je i za skoro sve prekide Vulvsa.

"Mislilm da se još nije fizički prilagodio u potpunosti, nije naviknut na takav tempo. Kada sam ja otišao u Francusku (Mekarti kratko igrao za Lion), bilo mi je dosta drugačije".
 
Natrag
Top