.::matoreeee`::.

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
pa da pochmemo...

ja sam Lazar a zovu me zonki...
rodjen sam u naj generaciji `90(test generacija,D-generacijasmiley,generacija sa traumama,granichna generacija)
prezivam se kao "Mile vs Tranzicija" u stvarnom zivotu...
bitna chinjenica iz detinjstva je da sam se do 14 godine isto toliko puta selio...smiley...i ja sam preziveo 2 ratasmiley treci konstantno vodim
ja sam jedini pametni bosanac(dobro nisam ja boske,cale je,al se to kao rachuna)
idem u Tehnichku shkolu u Obrenovcu ,shto znachi i zivim tu(u Obrenovcu)ali nadam se da necu josh dugo da idem u ovu shkolu...
volim da usrecujem ljude oko sebe,kazu da sam dobarsmiley,uvek sam nasmejan[ima momenata kao izuzetaka],ono shto slusham napisacu u odgovarajucoj temi,nisam znao sha da upishem kad sam bio 8mak i sad sam na****o zbog toga...ali nisam se opametio pa ni sad ne znam shta da nastavim...

znao bih kad bi me i 1 posao privachio,ali problem je shto sam blizanac pa ne znam nekad da l` cu levo il` desno

voleo bih da sam glumac pa da kao Milan Kalinic uzimam pare Emoution-u poshto svi mi znamo da se pros**** kao on i glupiramo,to nije problem,da imam para bio bih DJ poshto se relativno razumem u muziku,msm pratim nova deshavanja i bla...

ako nishta ne upishem i zavrshim srednju na vreme odoh u prof.vojsku...bolje i to nego da shtemam sa caletom i gutam prashinu
a i pomazem drzavi kako-tako

MRZIM SVE KOJI MRZE MENE I MOJU ZEMLJU inache sve ljude koje ne znam jednako kotiram

volim da igram CounterStrike1.6 i da derem ortake u shkoli i po serverima...pokushavam da budem PROsmiley

polozio sam voznju ali mi je bicikla u kvaru...

na Facebooku sam zbog 2 igrice i da sprdam tudje komentare
imam profil na YouTube-u na koji sam ponosan HEHEHEsmiley

navijam za Zvezdu iako nisam otishao ni na 1 tekmu zbog zdravstvenih razloga (kewa bi se shlogirala)
pokushavam da budem humoristichan koliko mi IQ dozvoljava mada je malo veci od broja mojih patika...

divim se tirkiznim ochima
kunem se u BMW 735 iz `99
volim profanku engleskogsmiley,razveo sam se zbog nje sa profankom matisha i sad imam 4 keca kod nje!smiley

ako je nekome dosadno i ako je tuzan neka mi se javismiley sve je DZ

imao sam i slogan i moto ali sam ih zaboravio...
volim komedije,trilere,simpa glumice,
drzim rekord u voznji biciklom kroz glavnu ulicu

ne bojim se za zdravlje jer su mi komsinice sa leve i desne strane medicinske sestre(do dushe 1 je tek 1 godina ali valjda ce izgurati)

muzika,e sad ovako...

moja muzichka istorija:
kad sam se rodio slushao sam Brenu i YU rock do neke 5. godine...
onda sam posheo da jedem kao svi normalni ljudi za stolom,a poshto je sto bio u dnevnoj sobi gde je bio i TV,slushao sam Cecu

onda sam u osnovnoj pocheo da slusham shta god mi serviraju mediji sve dok se nisam opametio u 5,6. razredu i poheo sa Techno instrumentalom!!!

kad eto meni 7 razreda pa da ne budem izrod pochnem preko RNBa do Gangsta rapa...(tu su bile neke sveske,rime,shiroke nogavice,kapuljacha,rap grupa) sve dok nisam na exqrziji u 1.godini cuo 1 pesmu HYPERSONIC - ZUMA (hvala ortaku za to) i nisam prestao od tad da slusham PsyTrance

moj sadashnji muzichki ukus:
PsyTrance dan i noc (izdvojicu dole omiljene likove)
House/Dance/Club 12/24h dnevno,znachi pola dana mogu da slusham chisto radi relaxacije i malo odmaranja mozga od svega...bukvalno zanr zato i sluzi
Rap/Hip Hop (samo Beogradski Sindikat i Delfagor)
Rock/Metal (samo Nickelback[i to par pesama],Rammstein i Linkin Park)
Folk (Aco Pejovic,Sako Polumenta i neki hitovi Ace Lukasa i Dzeja)
Techno (samo Prodigy i Scooter neke pesme)
D`n`B (samo ,ali samo Pendulum)


rezime>>>
soft ukus:Folk,Nickelback,House potreba za osecanjima

non-commercial:Beogradski Sindikat,Delfagor potreba za istinom i deljenje mishljenja

hard core rokanje:psyTrance,Rammstein,Linkin park,Scooter,Prodigy,Pendulum potreba za izivljavanjem i odvlachenjem negativne energije...



PsyTrance (jedni od omiljenih Bizzare Contact[Visual Contact],Electro Sun,Astrix,1200 Micrograms,Hypersonic,GMS,Sesto Sento,Xerox & Illumination,Protoculture,Dino Psaras,Fatali,Space Cat,Liquid Phase,Oforia,Skazi,Talamasca...)





full lista za PsyTrance:

1200 Micrograms,Abnormal Project,Absolum,Aeon,Aghori Tantrik,Alien Project,Alien Vs The Cat,Ananda Shake,Aphid Moon,Astrix,Audialize,Audiotec,Aztec,Baphomet Engine,Beat Hackers,Bio-Tonic,Bizzare Contact,Black & White,Braincell,Broken Toy,Bubble,Bufo,Burn In Noise,Claw vs. Paranoize,Cosmic Tone,Cosmosis,CPU,Cycle Sphere,Dali,Damage,Dari Sana,Dark Nebula,Darkpsy,Deedrah,Deja Vu Fabrique,Delirious,Datakult,Dino Psaras,Dissociative,DNA,Domestic,Dominator Project,Double R.E.L.,Drap Drop,Echotek,Elec3,Electric Universe,Electro Sun,Ellis Vanghoul,Encephalopaticys,Entropy,Eraser vs. Yöjalka,Eskimo,Etnica,Exaile,F.F.T.,Fatali,Ferbi Boys,Floattank,Frantic Noise,Frozen Ghost,Fungus Funk,Future Prophecy,Galactika,Gataka,Ghreg On Earth,GMS,Goe,Grapes Of Wrath,Haltya,Hefty Output,Highko,Hujaboy,Human Blue,Hux Flux,Hydraglyph,Hydro Generator,Indica,Indra,Infected Mushroom,Insomnia,Intergalactic,Ion,Jota,Joti Sidhu,Ka-Sol,Kemic-Al,Killer Buds,Kindzadza,Koaxkaos,Kox Box,Krumelur,La Nebuleuse,Lani,Lemurians,Lucy in Space with Diamonds,ManMadeMan,Mantrix,Megalopsy,Mekkanikka,Melicia,Menog,MFG,Miditec,Mindelight,Miraculix,Mood Deluxe,Mr. Peculiar,Mubali,Mutant Star,N3xu5,Naked Tourist,Neuromotor,Noise Anomalie,Ocelot,Opposite8,Optokoppler,Pantomiman,Paranormal Attack,Penta,Phanatic,Phatmatix,Phonic Request,Phyx,Pitch Hikers,Procs,Prosper,Protoculture,Psycraft,Psyknights,Psypsiq Jicuri,Psysex,PsySide,Psytrain,Puoskari,Quadra,Quasar,Raja Ram,Rinkadink,Risham,S.U.N. Project,Safi Connection,Salakavalas,Save The Robot,Scatterbrain,Sesto Sento,Shanti Matkin,Sharigrama,Shift,Shiva Chandra,Sidhartha,Sirius Isness,Skazi,Slug,Slum,Smuhg,Soma,Soundaholix,Space Buddha,Space Cat,Space Monkey,Space Tribe,Space Tribe vs. Electric Universe,Spectral Skunk,Spirallianz,Star-X,StarSounds Orchestra,SynSun,Tactic Mind,Talamasca,Technodrome,Terranoise,The Commercial Hippies,The Good Bad and Ugly,The Infinity Project,The Melovskys,The Misted Muppet,The Muses Rapt,Tikal,Tim Schuldt,Time Lock,Transdriver,Tri-Force,Triptych,Tube,Twisted Reaction,Twisted System,Ultravoice,Uni,Vector Selector,Vegetal,Vibe Tribe,Visual Contact,Void,Wizzy Noise,Wrecked Machines,X-Dream,Xenomorph,Xerox & Illumination,XSI,Yahel,Zik,Zirkin

e pa ko je prochitao bravisimo i zz svima
SRBI NAJJACHI SMO
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Vrlo opsirno, svaka cast i Dobrodosao na SerbianForum ;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
jbt ja ovoliki text u zivotu nisam napisao:acute:
welcome:yea::yea:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
hvala
ma daj shta je bre veliki post
pishem ja i vece na 1 muzichko-radio forumu
sve je to stvar zaludjenosti i bleyanja i imanja vremena za bacanje:D
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
96
..pozdrav novom članu iz ulice...
zrtveturbofolka-1.jpg
..i nadam se da ćemo se lepo družiti...
NAVIJACHICA.gif
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
:lol: :lol: :lol:

Obozavam ovog malog ludaka, borca iz redova elitnih jedinica za sprdnju spamering! :dance2::yea::yea::yea:
 
Natrag
Top