Masononstvo, New age i subotarstvo (EGWističko)

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Tko bi radio kakav posao u subotu, neka se pogubi. Tako je Bog zapovjedio, ali subotari više drže do "lanjskog snijega" nego do Boga i njegovih zapovijedi.

Ma njima je to formalno "tumačenje", oni imaju "novo" koje im je šapnuto na partiji pokera uz čašicu octa.....

PS. Njima doista i nije stalo do Boga.... do pijane i seksualno zlostavljane Ellen i te kako jeste.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ovako uči Krist, Kristovi i apostoli i Kristova crkva:

Mt 25,34-36: Tada će kralj reći onima sebi zdesna: ‘Dođite, blagoslovljeni Oca mojega! Primite u baštinu Kraljevstvo pripravljeno za vas od postanka svijeta! Jer ogladnjeh i dadoste mi jesti; ožednjeh i napojiste me; stranac bijah i primiste me; gol i zaogrnuste me; oboljeh i pohodiste me; u tamnici bijah i dođoste k meni.

Mt 25,41-43: Zatim će reći i onima slijeva: ‘Odlazite od mene, prokleti, u oganj vječni, pripravljen đavlu i anđelima njegovim! Jer ogladnjeh i ne dadoste mi jesti; ožednjeh i ne dadoste mi piti; stranac bijah i ne primiste me; gol i ne zaogrnuste me; bolestan i u tamnici i ne pohodiste me!’
------------------------


A ovako uče antikrist, antikristovi sljedbenici i antikristovske sekte:

Motiv je ono što pokreće i ono što određuje.

Pa da Bog određuje ali po motivima, to nimalo ne osporava moju nauku.

Svakako motiv srca je nabitniji ....

Subotarski njuejdžer, akademik nezavršeni gimnazijalac, Miloš Bogdanović: Uzrok grešenja nije u ljudskoj nesposobnosti, već u lošim motivima.

Evo još primjera kako uče antikristovi podanici:

Evo dokaza da ne ne znaš šta su motivi, pa kroz svoje zablude govoriš da to nije glavno.

Verujem da Bog neće gledati na čin već na motiv.

Subotarski njuejdžer, akademik nezavršeni gimnazijalac, Miloš Bogdanović: U svetlosti Božjeg zakona čovek postaje svestan da su njegovi motivi grešni i ta svest u njemu bud potrebu za Bogom kao Spasiteljem od greha.

A ovako uči Krist, nećemo biti suđeni po motivima, nego po plodovima. Pročitajte još jednom gornje citate iz Matejeva evanđelja (Mt 25,34-43), o onima zdesna koji će primiti baštinu Kraljevstva Božjeg i o onima s lijeva kojima će biti rečeno: Odlazite od mene, prokleti, u oganj vječni, ne po njihovim motivima nego po njihovim djelima. Sada pročitajte i ovo:

Mt 7,16: Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. (ne po motivima kako gore uče antikristi)

Mt 16,27: Doći će, doista, Sin Čovječji u slavi Oca svoga s anđelima svojim i tada će naplatiti svakomu po djelima njegovim."
(ne po motivima kako gore uče antikristi)

Rim 2,5-8: za Dan gnjeva i objavljenja pravedna suda Boga koji će uzvratiti svakom po djelima: onima koji postojanošću u dobrim djelima ištu slavu, čast i neraspadljivost - život vječni; buntovnicima pak i nepokornima istini, a pokornima nepravdi - gnjev i srdžba!
(ne po motivima kako gore uče antikristi)

2 Kor 11,14-15: Ta sam se Sotona prerušuje u anđela svjetla. Ništa osobito dakle ako se i službenici njegovi prerušuju u službenike pravednosti. Svršetak će im biti po djelima njihovim. (Upravo su ova trojica gore najbolji primjer kako se "službenici sotone", baš kao i sotona sam, prerušuju u službenike pravednosti, lažući i podmećući ljudima kako im neće biti suđeno po djelima i plodovima, nego 'po motivima'.

Otk 2,23: Ja sam Onaj koji istražuje bubrege i srca - i dat ću vam svakomu po djelima. (A primjetite gore kako jedan od ove trojice "službenika sotone" tvrdi: "Verujem da Bog neće gledati na čin već na motiv.")

Otk 20,12-13: I mrtvi bijahu suđeni po onome što stoji napisano u knjigama, po djelima svojim. More predade svoje mrtvace, a Smrt i Podzemlje svoje: i svaki bi suđen po djelima svojim. (ponovo, dakle, ne po motivima kako gore uče antikristi)
--------------------

1. Znate li koliko puta se termin 'motiv' javlja u 'knjizi' Subotarskog njuejdžera, 'akademik' nezavršenog gimnazijalca, Miloša Bogdanovića, upod naslovom "DISKUSIJA SA MUSLIMANIMA"??? Odgovor: 635 puta!?!?!?

2. A znate li koliko puta se termin 'motiv' javlja u Svetom pismu - Bibliji??? Odgovor: 0 (nula) puta!
 
Natrag
Top