Marijan,Jovana i Ekrem u trci za 100.000 evra!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Mlada „grandovka", poznati političar i zvezda Jutjuba najbliži su osvajanju prve nagrade u popularnom rijalitiju televizije Pink. Veliko finale „Farme" zakazano je za 30. decembar
1
farma.jpg


Najveći favoriti za pobedu u rijalitiju „Farma" su političar Marijan Rističević, pevačica Jovana Pajić i zvezda Jutjuba Ekrem Jevrić. Sudeći prema glasovima publike, neko od njih troje najverovatnije će 30. decembra, za kad je zakazano finale popularnog rijalitija, napustiti Pinkovo seosko imanje bogatiji za 100.000 evra!Iako se situacija u prethodna tri meseca iz dana u dan menjala, prema rečima dobro obaveštenog izvora bliskog produkciji, sada je skoro sasvim sigurno ko će ući u finale.
A
Bivši farmeri odabrali favorite
Sandra Obradović: Marijan
- Mislim da Marijan Rističević zaslužuje pobedu jer je najbolje odoleo psihičkom pritisku na imanju. Pored njega u finalu vidim Zoranu i Jovanu.
Miloš Bojanić: Bata
- Bata Zdravković je moj favorit jer mi deluje kao najbolji čovek na imanju. Mada su mi ovogodišnji farmeri svi dragi i svaki od njih zaslužuje pobedu.
Igor Lazić: Jovana i Zorana
- Ja imam dva favorita i to su Jovana i Zorana, ali mislim da će Ekrem da osvoji glavnu nagradu.
Dragana Milošević: Zorana
- Zorana zaslužuje prvo mesto jer se najnormalnije ponašala na imanju i nije skandalima ubirala glasove.
Mina Kostić: Zorana
- Moj favorit je Zorana jer je prirodna i ne folira se. Jedna je od retkih tamo koja zaslužuje nagradu.


- Broj glasova koje dobija Marijan iz dana u dan raste i sasvim je izvesno da će biti pobednik. Iako je ušao direktno u finale jer je jedini hteo da izvrši zadatak zadruge, on bi i bez toga bio finalista. Ljudi su u njemu negde prepoznali pravog seljaka koji je sve vreme održavao farmu i brinuo o životinjama dok su se ostali šetkali po imanju. Nije nemoguće da će se sada aktivirati i njegova politička mašinerija kako bi svog lidera podržali u ovoj trci - kaže izvor Pressa i dodaje da su ove sezone najviše glasali ljudi iz unutrašnjosti Srbije i dijaspora.- Beograd je grad iz koga srazmerno broju stanovnika stiže najmanji broj glasova, što znači da Beograđani najmanje gledaju rijaliti. Iako je ovogodišnja sezona manje gledana, broj glasova ne opada u odnosu na prethodne. Marijana, po broju glasova, u stopu prati Jovana, koja je pokazala visprenost mlađe generacije i temperament devojke koja sa dvadeset godina ima svoj stav. Odmah iza nje je Ekrem, čiji su glasovi tokom trajanja rijalitija stalno varirali. Neverovatno je koliko je puta bio pred ispadanjem, a onda se vrtoglavom brzinom njegov broj glasova vraćao. U samom vrhu donedavno su bili Kaća i Bane ali, su sada njihovi glasovi u opadanju. Katarina je ponovnim ulaskom na imanje mnogo izgubila - ističe naš izvor.
Kako Press saznaje, među prvih pet VIP seljaka mogle bi da se nađu Zorana i Jasmina Ana. Zlatnu sredinu, kada su glasovi publike u pitanju, tokom čitavog serijala držala je Eva Ras, čiju poziciju su delili Peja i Baki. Najmanje šanse da se domognu glavne nagrade trenutno imaju Vendi, Li Men i Bata.



Izvor:press
 
Natrag
Top