Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Marian Keyes

slobadidi

slobadidi

MODERATOR
Marian Keyes - Lubenica

Dan nakon rođenja njezinog prvog djeteta dvadesetdevetogodišnju Claire doći će posjetiti suprug. No on joj neće donijeti cvijeće niti poželjeti uzeti dijete u naručje. On će joj samo hladno reći da je napušta i da odlazi sa susjedom, majkom troje djece, s kojom je već dulje u ljubavnoj vezi. Očajna, i slomljena srca, Claire će uzeti dijete, napustiti London i vratiti se svojoj obitelji u Dublin. Tamo će je dočekati majka koja vrijeme provodi gledajući sapunice, zbunjeni otac i dvije sestre —jedna od njih lokalna je ljepotica, a druga neprilagođena, povremena dilerica droge. U tako neobičnom okruženju Claire će se početi vraćati dobro raspoloženje, počet će izlaziti i doživjeti najbolji seks u životu. U trenutku kad ponovno bude ista ona kao prije, javit će joj se suprug s neobičnim prijedlogom...
lako tema ovoga romana na prvi pogled djeluje pomalo turobno i tmurno, treba reći da se radi o nevjerojatno duhovitom romanu. Duhovit način pisanja o ozbiljnim životnim problemima i optimističan pogled na život zajamčio je autorici brojne obožavatelje, doveo je na vrhove ljestvica uspješnosti u cijelome svijetu i osigurao joj visoke naklade. Uz Maeve Binchy i Cathy Kelly Marian Keyes spada u sam vrh suvremene irske ženske proze koja se rado prevodi i čita u cijelom svijetu.
jezik: sr
format: pdf, latinica

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Poslednja izmena:
slobadidi

slobadidi

MODERATOR
Marian Keyes - Anđeli

Romani Marian Keyes često znaju započeti nekim velikim razočarenjem ili turobnim događajem u životu njezinih junakinja, no autorici ti počeci nisu povod za tugovanje, depresije i žal, dapače, nakon njih njezine junakinje kreću u novi život pun uzbuđenja i urnebesnog smijeha. Tako je i razvod njezine junakinje Maggie Walsh zapravo početak novoga života i to, ni više ni manje, nego u Hollywoodu. Upravo zbog neodoljiva smisla za humor i odličnog preslikavanja sitnica iz života svojih čitatelja Marian Keyes danas je jedna od najpopularnijih irskih književnica u svijetu.
pdf
latinica
Hidden content

Sweet

Sweet

UREDNIK
112829
Marian Keyes - Taj divni muškarac

Svi pamte gdje su bili onog trenutka kad su čuli da se Paddy de Courcy ženi. Ja sam saznala medu prvima, jer radim u novinama, a David Thornberry, iz političke rubrike (najviši čovjek u Dublinu) prvi je pustio vijest da je De Courcy objavio fajrunt. Bila sam iznenađena. Zapravo, svi smo bili. Ja sam bila ekstra iznenađena i to Čak i prije nego sam čula tko je sretnica. Ali nisam mogla pokazati koliko me stvar uznemirila. Nije da bi itko i primijetio. Mogla sam se srušiti mrtva na ulici, a ljudi bi me još uvijek tražili da ih odvezem na kolodvor. Takav vam je život kad ste zdravija polovica para blizanaca. U svakom slučaju, Jacinta Kinsella (šefica) trebala je brzo članak o zarukama tako da sam morala zanemariti osobna stanja i ponašati se kao profesionalac.​
PDF
Jezik: HR
Hidden content
Hidden content

Sweet

Sweet

UREDNIK
112830
Marian Keyes - Najsjajnija zvezda na nebu

Jedna adresa.
Četiri stana.
Pregršt sudbina.

Neko posmatra stanare koji žive u Zvezdanoj ulici broj šezdeset šest u Dablinu. Ali toga još niko nije svestan​
PDF
Hidden content
Hidden content

Sweet

Sweet

UREDNIK
112831
Marian Keyes - Posljednja prilika

Ovo je priča o prijateljstvu, životu, promjenama i neizbježnoj ljubavi.

Tara, Katherine i Fintan su najbolji prijatelji još iz mladih dana, iz vremena dokoljenica, utegnutih ružičastih traperica i Duran Durana. Sada u ranim tridesetima, žive u Londonu, ali dosad je jedino Fintan uspio pronaći pravu ljubav. Tara, u uzaludnoj vezi, vjeruje da je i ovo što ima bolje nego ništa jer se već zatekla u kafiću Posljednja prilika. Katherine, s druge strane priželjkuje samo veze kojima će upravljati daljinskim upravljačem.​
PDF
Hidden content
Hidden content

slobadidi

slobadidi

MODERATOR
Marian Keyes - Lucy Sullivan se udaje

Lucy uopće nema dečka (iskreno, Lucy i nema sreće u ljubavi). Ali gospođa Nolan joj je čitala iz tarot karata i prorekla da će Lucy koračati prema oltaru u roku od godine dana.
Lucyine cimerice su zaprepaštene kad čuju vijest. Ako ih Lucy napusti, to bi moglo uništiti njihov divan životni stil brze prehrane, previše vina, dovođenja muškaraca u stan i neusisavanja. Ali Lucy ih uvjerava da je previše zauzeta svađama s majkom i brigom za neodgovornog oca da bi uopće mogla razmišljati o vjenčanju.
pdf
latinica
Hidden content