Mančester odbio Barsinu ponudu za Nanija

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Mančester odbio Barsinu ponudu za Nanija
9. avgust 2009.


00007635.jpg


Barselona je tokom prelaznog roka pokušala da dovede Portugalca Nanija ali Mančester junajted je odbio ponudu Katalonaca za svog krilnog fudbalera.

"Sandej Telegraf" prenosi da su čelnici Barse još u maju posle pobede nad Junajtedom u finalu Lige šampiona počeli da se interesuju za Nanija međutim klub sa "Old Traforda" je kategorički rekao "ne" ovom transferu.

- Veoma me raduje činjenica da su čelnici Mančestera odlučili da ostanem i to mi uliva veliko samopouzdanje. Fantastično je to znati da klub kakav je Junajted misli na moju budućnost. Čuo sam ponešto u vezi ponude Barselone. U svakom slučaju veoma je lepo fudbaleru kada čuje da se nabolji klubovi na planeti interesuju za njega. Ipak moje misli su totalno usmerene ka Mančester junajtedu i za sada nema govora o mom odlasku. Ovde sam dve godine i želim da uradim još mnogo za Junajted, i da postanem deo istorije kluba - rekao je Nani.

Nani (22) je za dve godine boravka na "Old Trafordu" zabeležio 39 utakmica i postigao četiri pogotka dok je za reprezentaciju Portugala upisao 26 nastupa i dao pet golova.
 
Natrag
Top