Mama ga naterala da očisti sobu, on joj pronašao dobitni tiket

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Mama ga naterala da očisti sobu, on u njoj pronašao dobitni tiket od 50.000 funti












Izvor:
24sata.rs









Tinejdžer iz Velike Britanije, Rajan Kičing pronašao je dobitni loto tiket kada je na nagovor svoje majke sredio svoju sobu.

Više od nedelju dana Rajan Kičing nije želeo da sredi sobu. Svi pokušaji njegove majke da ga nagovori nisu uspevali.



308498-rajan-kitcing-f.jpg



Ipak, kada ga je napokon primorala da počisti za sobom, Rajan je bio oduševljen. Ne zbog toga što mu je životni prostor sada "pod konac" već zato što je ispod gomile odeće pronašao dobitni loto tiket.

Tinjedžer iz Britanije uplatio je ovaj tiket u februaru, ali je zaboravio da ga proveri. Kada ga je nakon mesec dana pronašao, proverio ga je za svaki slučaj i shvatio da ima 5 pogodaka, čime je osvojio sumu od 52.891 funti.

- Soba mi je bila u haosu. Majka mi je gunđala da je sredim više nedelja unazad. Samo što sam se vratio iz teretane i krenuo sam u sređivanje, znao sam da ću nagrabusiti ako ne sredim sobu. Bilo je tu gomilu odeće koja je trebalo da se opere i razne video igrice razbacane okolo. Kada sam pokupio par stvari pronašao sam tiket - rekao je srećni dobitnik.

Prvo je hteo da ga baci ali ga je slučajno poneo kada ga je majka poslala u kupovinu, a pošto mu je radnja sa tiketima bila blizu svratio je da proveri.

Nakon što je unovčio preko 50.000 funti, Rajan je na Fejsbuku ostavio status:
"Specijalna zahvalnica mojoj majci koja me je primorala da sredim sobu".

Poslednjih par dana novac troši sa društvom po klubovima, a planira i da ih sve odvede na Majorku.

Rajan je dobitni tiket kupio u radnji "Tesko" gde je neko vreme radio i za štandom za prodaju ribe.
 
Natrag
Top