mali oglasi 2

Član
Učlanjen(a)
03.11.2009
Poruka
984
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Tražim lijepu i glupu djevojku radi braka... Lijepu, da se meni dopadne! Glupu, da se ja njoj dopadnem![/FONT]
[FONT=&quot]
IZDAJEM sobu, ploče, knjige, tajne, prijatelje, rodbinu i državu. [/FONT]
[FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]Psihijatar ce vam pomoći da se suočite sa sobom, predsobljem i kupatilom.
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Mijenjam "zutog" kanarinca za svinju od 150 kg. Boja nije bitna.[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]MLADI student, 26 godina, ne pusi, ne pije, rado bi promijenio način života.
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Djevojka, 23 godine, visoka, zgodna, crna kosa, plave oci, uspjesno zaposlena, bogata,traži mušku osobu sličnih osobina kome bi prodala 10 kubika bukovih greda. Povoljno!
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Masem po aerodromima i autobuskim stanicama. Sifra "Parkins". [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]Ako neko želi da ostavi alkohol i cigare, nek' ih ostavi kod mene. [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, spušteno vime, sportski rep i aluminijska kopita.
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]PJEVAČICA zgodne vanjštine pjevala bi i u unutrašnjost[/FONT][FONT=&quot]i.

[/FONT]
[FONT=&quot]Mijenjam zdravstvenu za štednu knjižicu. Šifra: Zdravlje je najveće bogatstvo
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]NE KUPUJEM ništa, ne prodajem ništa, moguća zamjena.[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]MIJENJAM diplomu filozofskog fakulteta u kvalitetnom okviru za svinjske polutke i smrznute pilice.

[/FONT]
[FONT=&quot]Tražimo pjevaljku s velikim plućnim kapacitetom. Šifra "Nemamo pojačala"
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]SLIJEPAC traži stan s pogledom na more. (Znam da me nećete prevariti).
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Prodajem bicikl sa 18x brzina, deveta i dvanaesta brzina nikad nisu korištene.
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Iskorištavam starice i sve koje se tako osjećaju. Šifra: Okreni broj i ja sam tvoj! .
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Prodajem lijep padobran, neotvaran, jednom korišten. Malo zamrljan.[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]Tražim mladu ,pametnu i lijepu djevojku(bogatu) s dobrim autom.Po mogućnosti dostavite sliku "AUTA"

Jedem sarme po kućama.[/FONT]
 
Natrag
Top