Mali Joca

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
20
1. Mali Joca uoči da njegov drug ima sat na ruci. Na pitanje odakle mu, ovaj mu ispriča celu priču.
"Dok sam se jednom igrao u svojoj sobi, čuo sam kako krevet krcka u drugu. Ja odmah otrčim da vidim šta je to, kad ono tata na mamu i bili su goli. Imao je samo sat na ruci, pa mi ga je dao. I eto"
Joca se zainati da i on ima jedan ručni sat i sačeka sličnu situaciju. Kad je čuo škripu krevet on brzo otrča u tu prostoriju i zateče tatu na mamu. Tata nije imao sat na ruci i Joca već tada, na prvi pogled beše razočaran. Tata ga upita: Joco šta je bilo to sa tobom.
Joca: "Tata, ja sam hteo jedan sat".
Tata: "Dobro Joco, sedi onda tu i gledaj jedan sat"

2. Mali Joca se oteo svom ocu i izgubio u najvećoj robnoj kući na Balkanu. Ocu je trebalo vremena da shvati da Joce nema, ali čim mu je to pošlo za rukom otrčao je do Informativnog pulta i to prijavio.
Nakon nekog vremena nađeno je dete po opisu. Međutim da bi dete bilo predato pravoj osobi moralo je da prođe ispitivanje. Otac se učtivo smeškao dok je taj prizor gledao kroz stakleni zid. A sam proces ispitivanja je išao ovako:
-Kako ti se zove otac?
Joca samo podiže ramena bez odgovora:dntknw:.
-Pa, dobro, kako ga zove njegov tata?
J: Zove ga KLIPAN.:roll:
-smile3 Kako ga zove njegova mama?
J: Ona ga zove seronja :blum3:
-smile3 Kako ga zove tvoja mama?
J: Ona ga zove Šonja :)
...

3. Na jednoj poučnoj priči u zabavištu, Joca je shvatio da svi matorci imaju po neku tajnu. Tog trenutka je rešio da izvuče istinu iz svake starije osobe. Čim je ugledao mamu uzviknuo je: Znam celu istinu! Mama se našla u čudu, ali je odmah stavila Joci na usta jednu ruku a drugom je odmah iz tašne izvukla jednu novčanicu i rekla mu da je to za sladoled.
Kad se tata pojavio na kućni prag, Joca i njemu priredi isti doček. Tata je odmah zašuštao Jocu i dade mu još jednu novčanicu.
Joca je shvatio da mu je dobro krenulo i kad se pojavio poštar na vratima Joca ga je odmah dočekao istom rečenicom: ZNAM CELU ISTINU!
Preneraženi poštar poče da plače i kroz svoje jecaje reče Joci: Pa dođi Joco i zagrli svog tatu.
sorry
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top