mala kuhinja se trpezarijom

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Dajte nam malo više podataka, "mala kuhinja sa trpezarijom" ne znači mnogo.
Ovde možete da pogledate neku mini kuhinju:
http://serbianforum.org/enterijer/185449-mini-kuhinja.html
a pored tako malog radnog dela definitivno ćete uspeti da ubacite i trpezarijski sto.

Kolika vam je kuhinja, kog je oblika, koje boje volite, šta želite da ubacite od uređaja? Opišite malo šta želite, pa ću se potruditi da Vam pomognem. :)
 
Član
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
24
dimenzije 1,9 * 3,5m ima vrata prema hodniku na manjem zidu i prolaz sa nekim gipsanim sankom pored ka dnevnoj sobi na vecem zidu.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
dimenzije 1,9 * 3,5m ima vrata prema hodniku na manjem zidu i prolaz sa nekim gipsanim sankom pored ka dnevnoj sobi na vecem zidu.

Ako su vrata prema hodniku na manjem zidu, znači da na tom zidu nema mesta, osim da se upravo uz duži zid, a bočno priljubljeno za manji zid, smeste osnovni elementi (frižider, sudopera sa radnim delom, šporet, a iznad i ispod kuhinjski ormari), a ako već imate gipsani šank, ja bih iskoristila da od njega napravim sto "za svaki dan". Znači onaj osnovni, porodični, koji će se koristiti svaki dan. Malo šira gornja ploča pulta, i sa obe strane visoke, barske stolice. Ne znam kolika Vam je porodica, ali za četvoro ljudi, to je sasvim dovoljno, osim ako su deca mala, pa je malo opasno peti ih na visoke stolice.
Za neka druga okupljanja, uvek možete da kupite i nešto od nameštaja na sklapanje, pa po potrebi postavite "trpezariju" u okviru dnevne sobe. Postoje one sklopive varijante gde se sto i stolice spakuju u nešto što liči na malo veći kofer.

U suštini, kuhinja Vam je malo je nezgodnog oblika. Moja kuhinja je takođe mala, ali je skoro kvadratnog oblika, tako da mogu lakše da iskoristim prostor.
Vaša je uska i dugačka. Ali dobro, za sve se nađe rešenje. ;)
 
Natrag
Top